Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir ?

Erkekleri etkilemenin yolları birçok kadın tarafından merak edilen ama bir türlü çözümüne ulaşamadığı bir sorundur. Nedeni ise erkeklerin hiçbir zaman kadınlar gibi düşünmediği ve davranmadığı içindir. Ama yine de erkekleri etkilemek için yapılabilecek eylemler vardır.

Erkekler çoğu zaman kadınlardan daha duygusaldır. Ama doğaları ve yetiştirilme şartları gereği bunu kimseye belli etmezler. Kadınların bunu anlamasını isterler. Bu noktada kadınlar ise hoşlandıkları erkeklere duygusal olduklarını direk yüzlerine vurmak yerine dolaylı yoldan anlatmalıdır. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız onu tanıdığınızı belli etmek, onun hoşuna gidecektir. Bunu da hissettirmeniz gerekmektedir. Erkekleri etkilemenin yolları tabii ki sadece bundan ibaret değildir.

Mağdur Rolü Yapın

Erkekler kahramanlık yapmaya bayılırlar. Bunun için ise ilk olarak herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu belirtin. Bunun için ailesel sıkıntıları, sağlık sorunlarını veya arkadaşlarınız ile problemlerinizi kullanabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıyı atlatmak için hoşlandığınız erkekten yardımcı olmasını isteyin sonrasında size yardımcı olursa sorunu çözememesi durumunda bile ona sorunu çözmüş gibi davranıp yüceltin. Maalesef erkekler pohpohlanmayı ve övülmeyi çok severler. Ama bunları yaparken ölçüyü kaçırmamaya özen gösterin yoksa karşınızdakini buna alıştırabilir daha sonraları aynı hareketleri yapmadığınız için sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kadınlığınızı Kullanın

Kadınlığı kullanmak tabirini direkt cinsel olarak anlamayın. Erkekleri etkilemenin yolları içerisinde havalı takınmak ve karşındaki muhtaç olmadığını göstermek de kimi zaman etkili olabilmektedir. Bu noktada kadınlığınızı kullanarak, kendinizi karşınızdakinden yüksek görüp hiç umursamaz bir tavır takınabilirsiniz. Erkekler sizin umursamaz tavırlarınıza içerleyip sizi kazanmak isteyecektir.

Farkında Değilmiş Gibi Kıskandırın

Etkilemek istediğiniz erkeği kıskandırırken kesinlikle bilerek yapıyorum havasına girmeyin. Burada ölçüyü tutturamazsanız erkekleri etkilemenin yolları işe yaramıyor olacaktır. Bunun için daha çok erkek arkadaşlarınızla takılın. Çok yakın arkadaşmışsınız gibi fotoğraflar çekilip sosyal mecralarda paylaşın. Açıklama olarak ise ucu açık yazılar yazıp etkilemek istediğiniz kişiyi merak içinde bırakın.

Çoğu kadın tarafından çok yanlış gibi görülse de cinselliği ön planda tutarak erkekleri etkileyebilirsiniz. Erkekler bilindiği gibi kadınlara göre cinselliğe daha yakındırlar. Bu noktada kendileri gibi birini ararlar. Ama erkekleri etkilemenin yolları nedir diye düşünürken istemediğiniz şeyleri yapmamanız ilerisi için daha iyi olacaktır. Bu yüzden bu yönteme başvurmayı düşünüyorsanız etkilemek istediğiniz erkeğin buna değip değmeyeceğini iyi tartmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir