Sıradaki içerik:

HOŞLANDIĞIM KIZA NASIL AÇILIRIM ?

e
sv

EVDE PARA KAZANMA YOLLARI 2020

164 okunma — 05 Mayıs 2020 10:09

1- Websiteleri için içerik hazırlayarak evde para kazanma

2- Youtube’ da içerik hazırlayarak evde para kazanma

3- Ev yemekleri yaparak para kazanma

4- İnstagram’ da satış yaparak kazanma

Peki tüm bu yöntemler kullanılarak evde nasıl para kazanılır onu anlatalım.

Websiteleri için içerik hazırlamak, makale yazarlığı olarak da bilinir. Kısaca website sahiplerine istedikleri konular hakkında yazı yzarak para kazanabileceğiniz yöntemdir. Bu yöntem ile ne kadar para kazanacağınız size kalmış. Wmaraci , r10 , iyinet, webmastersitesi, xturk gibi forum sitelerinin makale alışverişi bölümlerinde makale ihtiyacı olan kişilerle iletişim kurabilir ve yazacağınız yazıların karşılığında istediğiniz tutar ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu yöntem ile yazma hızınıza bağlı olarak 1 gün için 100 liraya kadar evde para kazanma imkanına sahipsiniz.

Youtube’ da içerik üretmek evde para kazanma yolları içinde en uzun vade gerektiren iştir. Bu yöntemde kendinize bir yotube kanalı oluşturabilir ve dilediğiniz bir kategoride videolar paylaşıp videolarınız izlendikçe para kazanabilirsiniz. İlk başlarda neredeyse hiç para kazandırmasa bile uzun vadede çok iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Ev yemekleri yapmak ev hanımlarının evde para kazanmak için yapabileceği en kolay iş olabilir. Çevre mahallelerde iş hayatı veya farklı sebepler ile ev yemeği yapmaya fırsat bulamayan ailelere ev yemekleri satarak evde para kazanmak mümkün. Bunun için çevrenize bu işi yaptığınızı duyurmanız gerekmektedir. İnstagram hesabı açıp çevrenizdeki herkesi takip ederek bunu duyurmanız mümkün. Uygun fiyat ve el lezzeti ile aylık olarak güzel miktarlar kazanabilirsiniz.

İnstagramda satış yapmak ise herkesin becerebileceği bir iştir. Bunun için dilerseniz kendi ürünlerinizi dilerseniz de başkalarının ürünlerini satabilirsiniz. Size ait satılacak bir ürün yoksa yapmanız gereken komisyonlu satış yapmak. Evde para kazanmak isteyenler için harika yöntem olan instagram satış yapmayı ise aşağıda ki linke tıklarak öğrenebilirsiniz.

https://www.bilgigemisi.com/internet/instagramda-nasil-satis-yapilir.html

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli