Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Hesap makinenizi kullanarak en fazla kaç işlem gerçekleştirebilirsiniz? | BilgiGemisi

Hesap makinenizi kullanarak en fazla kaç işlem gerçekleştirebilirsiniz?

Hesap makinenizi kullanarak sizce en fazla kaç işlem gerçekleştirebilirsiniz? Aslında bu aldığınız hesap makinesinin içerdiği özelliklere göre değişir. Kimilerinde dört işlemin yanı sıra, birkaç daha işlem yapabiliyorken, bazılarında ise, fonksiyonların integrallerini dahi alabiliyorsunuz. Şimdi bahsedeceğimiz hesap makinesi ise, tüm bu matematiksel işlem yapabilme özelliklerinin yanı sıra, ayrıca, bulunduğu ortamı, sizin yerinize denetleme özelliğine sahip. İşletmenizde siz yokken, personelinizin neler yaptığını öğrenmek istiyorsanız, dışardan bakıldığında normal bir hesap makinesinden hiçbir farklılık göstermeyen bu gizli kamera sayesinde, ortamda bulunan bütün ses ve görüntülerin kaydını alabiliyorsunuz.

Özellikle işletme sahipleri tarafından tercih edilen hesap makinesi gizli kameralar, tedbir amaçlı olarak, daha çok para alışverişlerinin olduğu departmanlara yerleştirilmektedirler.Güven duyabilmenin oldukça zor olduğunu hatta gün geçtikçe de zorlaştığını kabul etmekten başka çaremiz yok. Özellikle mevzu bahis para olduğu zaman ise, en güvenilen dostlar dahi insanı şaşırtabiliyor. Güvendiğiniz dağlara kar yağmasını beklemek yerine, karın yağıp, yağmadığını, yağma ihtimalinin olup olmadığını ve yağacak olursa da yağdığını bildiğinizi gösterebilir, dahası kanıtlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir