HOŞLANDIĞIM KIZA NASIL AÇILIRIM ?

Günümüzde ikili ilişkiler çok farklı bir hal almaya başladı. Hoşlantıların çoğu internet ortamında başlıyor. Bu nedenle sosyal yakınlık olmadan başlayan normal ilişkilerde bir tarafın hislerinin değişmesi ile beraber asıl olay başlıyor. Bu sorundan genellikle erkek bireyler etkileniyor ve hoşlandığım kıza nasıl açılırım diye kara kara düşünmeye başlıyorlar.

Hoşlandığım kıza nasıl açılırım diye düşünen kişilerin ilk olarak kendi öz güvenlerini sağlamlaştırmaları gerekiyor. Çünkü günümüz ilişkileri değişse dahi kızların öz güvenli erkekleri daha hoş buldukları gerçeği değişmiyor. Bu nedenle erkek bireylerin hoşlandıkları kıza karşı hislerini direkt olarak söylemeleri karşı tarafın daha çok hoşuna gidecektir.

Eğer reddedilme korkusu yüzünden hoşlandığınız kıza direkt açılamıyorsanız bir başka yöntem olarak ikinizin ortak arkadaşlarından yardım isteyebilirsiniz. Örneğin yakın arkadaşınız hoşlandığınız kızın ağzını arayarak size karşı bir şey hissedip hissetmediğini öğrenebilir. Bu sayede karşı taraf da size ilgi duyuyorsa özgüveniniz biraz daha yerine gelecektir. Eğer karşı taraf ilgi duymuyorsa reddedilmeden cevabınızı almış olursunuz. Böyle bir durumun olması durumunda ise hoşlandığım kıza nasıl açılırım diye düşüneceğinize hoşlandığım kızı nasıl etkileyebilirim diye düşünmeye başlayabilirsiniz.

Hoşlandığım Kızı Nasıl Etkilerim ?

Hoşlandığınız kızı etkilemek için üst paragraflarda da belirttiğimiz gibi özgüvene sahip biri olarak görünmelisiniz. Bunu yerine göre açık sözlü davranarak da sağlayabilirsiniz. Söylediklerinizin doğuracağı sonuçları düşünmemek sizi özgüven sahibi biri olarak gösterecektir.

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye düşünen erkeklerin yapması gereken bir başka şey ise gizli bir dünyaları varmış gibi davranmak. Bunun için beraber olduğunuz ortamlarda sürekli bi şeyler düşünüyormuş gibi yapın. Ayrıca ara sıra telefonla görüşmem gerek diyip uzaklaşın ve bulunduğunuz ortama yüz ifadeniz değişmiş bir şekilde geri dönün. Kadınlar keşfetmeyi sever unutmayın.

One thought on “HOŞLANDIĞIM KIZA NASIL AÇILIRIM ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir