Sıradaki içerik:

Pubg Mobile Takım Logosu Nasıl Yapılır?

e
sv

İnstagram gönderilen istekleri görme

491 okunma — 15 Ocak 2021 00:03

İnstagram gönderilen istekleri görme birçok kişinin nasıl yapıldığını merak ettiği bir eylemdir. Bu kimi zaman yanlış birine atılan takip etme isteğini geri çekmek kimi zaman ise atılan takip isteğinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için gerekir. Uzun yıllar instagram kullanan kişiler ise yıllardır kimlerin isteklerini kabul etmeyip beklettiğini instagram gönderilen istekleri görme yöntemi ile öğrenebilirler. Peki bu nasıl yapılır gelin anlatalım.

İnstagramda gönderilen istekleri nasıl görebiliriz?

İnstagramda gönderilen istekleri görmek için ilk olarak telefondan mobil uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında profilinize giriş yapıp ayarlar sekmesini açıp güvenlik sekmesine tıklamalısınız. Burada instagram isteklerini görmek için menüyü aşağı kaydırıp VERİLERİNE ERİŞ kısmını seçmelesiniz. Buraya tıkladıktan sonra uygulama içerisinde tarayıcı açılacak ve açılan tarayıcıyı aşağı kaydırdığınızda BAĞLANTILAR menüsünün hemen altında Mevcut takip istekleri yazan yeri göreceksiniz. Onun hemen altında yer alan tümünü gör seçeneğine tıklayarak instagramda gönderilen istekleri görebilirsiniz. Bu istekler hesabınızı kurduğunuz günden o an’a kadar yer alan tüm kullanıcıların kullanıcı adını içermektedir.

İnstagramda gönderilen takip isteklerini görme işlemini tamamladıktan sonra bu istekleri iptal etmek isterseniz arama butonundan istek gönderdiğiniz kişinin profilini bulup isteği iptal edebilirsiniz. Eğer hesabı kurduğunuz andan itibaren tüm mesajlaşmaları görmek istiyorsanız şu içeriğimizi okuyabilirsiniz. >>> İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme RESİMLİ ANLATIM

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli