Sıradaki içerik:

İnternet Alışverişine Sınırlama Getirin

e
sv

Öz Şefkat Eğitimleri

32 okunma — 27 Aralık 2021 10:37

Öz Şefkat Eğitimleri

Psikolojik farkındalık konusunda son dönemlerde büyük bir adım atıldığı görülmektedir. Özellikle internet ortamında uzmanların sayfalar açması ve açıklamalar yapması ile beraber farkındalık eğitimlerinin de daha yaygın bir biçimde ilgi gördüğü fark edilmektedir. Öz şefkat son dönemlerin en temel tartışma konularındandır. İçinizde sürekli olarak size talimatlarda bulunan ve modunuzu aşağıya çeken iç sesinizin daha şefkatli bir hale gelmesi için adım atılması olarak da tanımlanabilir.

Kendiniz ile Barışın

Daha mutlu ve huzurlu bir zaman geçirebilmek için kendi özellikleriniz ile barışmanız ve kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hayatınızda meydana gelen aksaklıklar ile başa çıkmanız da her zamankinden daha kolay bir hal alacaktır.

Başkalarına Gösterdiğiniz Tahammüle Dikkat!

Davranışlarda bir inceleme yapıldığı zaman kişilerin başkalarına gösterdiği tahammülün kendisine sıra geldiği zaman bir türlü gösterilmediğinin de belirtilmesi gerekir. Bu durum asıl sorun yaratan husus olmaktadır. Sizin hayatınızda asıl önceliği kendinize değil de topluma vermeniz mutsuzluğu da beraberinde getirecektir. Farkındalık eğitimleri ile kendiniz ile yeniden barışabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli