Sıradaki içerik:

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir ?

e
sv

Pubg Mobile Takım Logosu Nasıl Yapılır?

1760 okunma — 11 Ocak 2021 01:21

Pubg logo , özellikle pubg mobile oyununu oynayan, klan ve ekiplerin katıldığı turnuvalarda kendilerini temsil edebilmek için ihtiyaç duyduğu bir nevi bayraktır. Son zamanların en popüler oyunu olan pubg mobile oyununda ilginin artması ile beraber ekipler arası turnuva maçları da oldukça artmaya başladı. Bu nedenle yeni klan kuran ekipler, turnuvaları takip eden izleyicilerin dikkatini çekebilmek için göze hitap eden pubg logo tasarlamak için arayış içerisine girmiş durumdalar.

Grafik tasarım bilmeyen ya da photoshop programlarına hakim olamayan kişilerin ise pubg logo yapma konusunda oldukça sıkıntı yaşadığını da söylememiz gerekiyor. İşte de bu nokta pubg logo yapma konusunda bilginiz olmasa bile yardımcı araçlar ile dakikalar içerisinde logo tasarlamayı anlatacağız..

pubg logo yapma

Pubg Logo Yapma Kısayolu : Canva

Canva tasarım konusunda birçok kişinin ihtiyacının karşılayabilen bir websitesidir. Aynı zamanda mobil uygulaması da bulunan canva sayesinde gerek sosyal medya hesaplarınıza harika postlar oluşturabilir gerekse de pubg logo yapma işlemlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Bunun için ilk olarak www.canva.com adresine gidip üyelik oluşturmak ve hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Canva üyeliğinin ücretli hali bulunsa dahi ücretsiz haliyle de pubg logo yapma konusunda işinizi göreceğinizi bilmeniz gerekiyor. Hesabınıza giriş yapar yapmaz sağ üstte yer alan tasarım oluştur yazısına tıklamanız ve tıklar tıklamaz karşınıza çıkan panelden LOGO yazısına seçmeniz gerekiyor.

pubg logo yapma

Logo yazısına tıkladıktan hemen sonra sağ tarafta örnek tasarımların olduğunu direkt fark edeceksiniz. Mouse ile paneli aşağı indirdiğiniz takdirde OYUN LOGOSU veya ROZET LOGO başlıkları altında birçok taslağın olduğunu göreceksiniz. Pubg logo yapma için hoşunuza giden herhangi bir taslağın üzerine tıklayarak seçtiğiniz taslağı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Gerekli düzenlemeler ile pubg logo yapma işlemini kısa sürede halledebilirsiniz. Bu düzenlemeleri ise basit anlatımla sürükle bırak ve değiştir işlemleri ile yapabilirsiniz. Örneğin logoda yer alan yazıları değiştirip klanınızın ya da ekibinizin ismini yazmak isterseniz sadece logo üzerindeki yazıya tıklamanız ve var olan yazıyı silip dilediğiniz ismi yazmanız yeterli olacaktır.

Renk değiştirme işlemlerini ise yine aynı şekilde resmin üstüne çift tıkladıktan sonra üstte çıkan renklere tıklayabilir ve belge renkleri, gölge renkleri ve arka plan renkleri gibi dilediğiniz yerde renk değişiklikleri yapabilirsiniz. Tüm işlemleri yaptıktan sonra beğendiğiniz logoyu indirmek için ise sağ üstte yer alan İNDİR yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Tüm bu anlattıklarımızı yapmanız durumunda 3-4 dakika gibi kısa bir süre içerisinde pubg logo yapma işlemini tamamlamış olursunuz üstelik tasarladığınız logodan herhangi bir telif yeme durumunuz da olmayacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Kozmik Karınca Kimdir | BilgiGemisi11 ay önce
  • […] Şu an NonoLive canlı yayın platformu üzerinde yayın yapan Kozmik Karınca’yı her yayınında binlerce kişi takip ediyor. Canlı yayın sırasında takipçileri ile de custom maçlar düzenleyen youtuber ile beraber oyun oynamak istiyorsanız, yayınlarına katılabilirsiniz. Kozmik Karınca kimdir diye soruyor ve ayrıyeten pubg takımınıza logo yapmak istiyorsanız şu yazımızı okuyabilirsiniz. Pubg Mobile Takım Logosu Nasıl Yapılır? […]