Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Sadece Başınızı Çevirin | BilgiGemisi

Sadece Başınızı Çevirin

Hayata bir kere gelmiş ve bir daha da gelemeyecek olduğumuzu göz önüne alırsak, her anımızı değerlendirmemiz gerektiğini bir kere daha anlamış oluruz. Özellikle, tekrarı olmayan anlarımızı, ilerde izlerken çok eğlenebileceğimizi de düşünerek, kayıt altına almak güzel bir fikir olacaktır. Ancak, ellerimiz dolu ve gözlerimiz kameradayken, anı yaşamaktan ziyade, o anı izliyor oluyoruz. İşte bu detayı fark eden teknik uzmanlar, şapka şeklinde kameralar geliştirerek, kişinin hiçbir sıkıntı çekmeden, ağırlık taşımadan ve zorlanmadan görüntü kaydedebilmesini sağladılar.

Günlük hayatımızda kullandığımız şapkalardan ayırt edilemeyen bu şapka kameralar, tatillerinizde, gezilerinizde ya da seyahatlerinizde, tek başınızayken ya da ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz anları görüntülemek istediğinizde sizin en büyük yardımcınız oluyor. Ses ve görüntü kalitesi açısından oldukça başarılı olan bu kameralar, kullanımları açısından da oldukça rahat. Hangi yöne bakıyorsanız, o bölge kayıt altına alınıyor. Sadece ufak bir hareketle başınızı çevirerek dilediğiniz yere yönlendirebiliyorsunuz. 65 dereceye kadar görüntü alma açısına sahip şapka kameralar sizi oldukça etkileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir