Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Siz Sadıksınız, Peki ya Eşiniz? | BilgiGemisi

Siz Sadıksınız, Peki ya Eşiniz?

Yapılan araştırmalar, evli çiftler tarafından gerçekleştirilen aldatma maceralarının, en çok, çiftlerden birinin seyahate çıktığı vakitlerde olduğu tespit edilmiştir. Örneğin, işini bırakamadığı için sizinle birlikte gelemeyen eşinizi muhakkak bir vakit boyunca yalnız bıraktığınızda, siz hem çocukların yaz tatilini kıymetlendirmek hem de ailenizi ziyaret etmek için gittiğiniz memleketinizde hasret giderirken, aslında konutunuzda pek çok şey gerçekleşiyor olabilir. Ya da siz iş seyahati için birkaç günlüğüne gittiğiniz kent dışında, gündüzleri çalışmakla uğraşıp geceleri otel odanızda tek başınıza uyurken, öbür tarafta eşiniz, kestirim edemeyeceğiniz şeylerle meşgul halde olabilir.

Peki, evlilik birliğini temelden sarsacak olan aldatma hareketinin gerçekleşip, gerçekleşmediğini nasıl anlayacaksınız? İlerleyen elektronik teknolojisi sayesinde, endişelenmenize hiç gerek yok. Tablo halinde geliştirilmiş bâtın kameralar sayesinde, siz meskende yokken de neler olup bittiğini görebileceksiniz. Dışardan bakıldığında olağan bir tablolardan hiçbir farkı olmayan bu kapalı kamera, bulunduğu ortamın sesiyle birlikte manzaralarını de kayıt altına alarak, sadakat duyan tarafın yalnızca siz olup olmadığınıza dair, kesin ispatlar edinmenizi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir