Vodafone Sınırsız İnternet Paketi

Vodafone sınırsız internet paketi, Vodafone’un faturalı kullanıcıları için sunmuş olduğu bir pakettir. Yıllardır ülkemizde hayali kurulan sınırsız internet paketi sayesinde tarife sahipleri kota derdine düşmeden 4.5G internetin keyfini sınırsızca yaşıyor. Şimdilik sadece faturalı hat sahiplerinin kullanabildiği vodafone sınırsız internet paketi tarifesi iki yıl taahhütlü olarak alınabiliyor.

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Alınır

vodafone sınırsız internet paketi nasıl yapılır?

Vodafone sınırsız internet paketi, şimdilik, her vodafone hattı sahibi tarafından kullanılamıyor. Yani Vodafone mağazasına giderek veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak tarife değişikliği ya da tarifeye geçiş sağlayamayabilirsiniz. Tarifeye geçebilmek için ne gerektiği tam olarak belli olmasa da yaklaşık 5 aylık faturalı hat sahibi olmanız ve faturaları son ödeme tarihinden önce yatırmanız gerekmektedir. Tüm bu şartları sağlıyor olduktan geçerli tarifeye geçmek için bir Vodafone mağazasına gitmek ve sınırsız internet paketi tarifesine geçip geçemediğinizi sorgulamanız gerekmektedir. Eğer önceki faturalarınızın miktarı yüksek ise büyük ihtimalle geçiş sağlayabiliyor olacaksınız. Ama çok yüksek tutarlı bir pakete sahip değilseniz vodafone sınırsız internet paketi tarifesine geçişiniz onaylanmayacaktır. Ama onaylanmadığı takdirde 2 gün içerisinde size vodafone sınırsız internet paketi geçiş hakkı tanıyan bir mesaj gelecektir. Gelen mesajı onaylamanız durumunda paket değişikliğini tamamlamış olursunuz ve bu sayede kota kontrolüne takılmadan internetinizi kullanabilirsiniz. Vodafone sınırsız internet paketi, 23 ülkede geçerli sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkı da sağlıyor. Üstelik fiyatı müşterileri tatmin edecek düzeydedir.

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi Ne Kadar

Vodafone sınırsız internet paketi ne kadar

Vodafone sınırsız internet paketi 12 aylık 2 dönem şeklinde alınmaktadır. Şu anlık ilk 12 aylık dönem için fatura tutarı 179 liradır. 12 ay sonra ikinci dönem başlayacak olup yeni dönem ile beraber fatura tutarı 199 lira olacaktır. Bu tutar şimdilik bu düzeyde olsa da bazı kullanıcılara özel teklifler gelebilmektedir. Kısacası bu paket için ödeyeceğiniz tutar Vodafone bünyesindeki kredi durumunuza göre belirlenecektir. Faturalarını düzenli ödeyen birisi daha uygun fiyata Vodafone sınırsız internet paketi tarifesine geçiş sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir