Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Apple İşlemcilerini Değiştiriyor! | BilgiGemisi

Apple İşlemcilerini Değiştiriyor!

Apple İşlemcilerini Değiştiriyor!

Apple işlemcilerin Intel’den taşınacağı konusunda haber sunmaya başladı. Bunun için aslına bakılırsa uzun zamandır gerekli olan denetimlerin yapıldığı görülmekteydi. Alana yapılan yatırımlar sayesinde Intel yerine işlemcilerin Silicon’a taşınacağına dair bilgilendirmeler yapılmaya başladı. Bunun sistemin genel performansı üzerine nasıl bir etkisi olacağı hala merak konusu. Cihazların işletim sistemlerinde büyük bir artışın meydana geleceği tahmin edilmektedir.

Cihaazlar Hangi Yıl Yenilenecek?

2022 senesinde cihazların işletim sistemi ile alakalı değişimlerin yapılacağı tahmin edilmektedir. Bununla alakalı net bir tahmin sunulmasa dahi en azından temel olarak cihazların performanslarında düşüş meydana gelmemesi adına gerekli olan çalışmaların yapılmasının sonrasında piyasaya sürüleceği belirtilmektedir. Performanslarda büyük bir artış olması beklenmektedir.

Cihazların Fiyatlarında Nasıl Bir Değişim Olacak?

Cihazların fiyatlarında özellikle aşağı yönde bir hareketlilik meydana gelemeyeceği tahmin edilmektedir. Bu aşamada kişilerin zaman kaybetmeden kendilerine uygun olan donanımsal materyalleri satın alması tavsiye edilmektedir. Ülkemizde TL USD kur değeri oldukça değişken olduğu için hemen her gün alacağınız fiyatta artış meydana geleceği bilinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir