Gran Turismo 7’ye VR modu geldi

Polyphony Digital, 1.29 güncellemesinin bir modülü olarak Gran Turismo 7’ye yeni içeriklerin geleceğini duyurdu. Son güncelleme, PlayStation 5 kullanıcıları için sanal gerçeklik modu ile birlikte yeni modlar, yeni otomobiller ve fazlasını getiriyor.

Yeni güncellemeyle birlikte, GT7, PS VR2’nin yeni kuşak özelliklerinden tam olarak faydalanacak. PS VR2 sahibi PS5 oyuncuları, garajlarından yahut başka oyun içi araba bayilerinden özel VR Showroom isminde yeni bir alana erişebilecek. Oyuncular, özel olarak optimize edilmiş HDR ton eşlemesini görebilecek ve ekrana bakılan alanları işleyen yeni göz takibi özelliğini kullanabilecek. Buna ek olarak, dinamik 3 boyutlu ses ile daha sürükleyici tecrübe yaşayacak.

Güncelleme, oyuncuların Sophy ile birlikte yarışacakları hudutlu periyodik modu da getiriyor. Mart ayı sonuna kadar açık tutulacak olan modda oyuncular dört çeşit seride GT Sophy’e karşı yarışacak. Oyuncular ayrıyeten yenilmesi neredeyse imkansız denilen yapay zekayla birebir modda yarışacak. Yalnız bu mod, PlayStation 5 kullanıcılarına açılacak.
Öne çıkan pistlerin de görsel olarak yenilendiği güncelleme, yeni otomobiller getiriyor; Honda RA272 ’65, Italdesign Exeneo Vision Gran Turismo Street and Off-Road Mode, Citroën DS 21 Pallas ’70 ve Porsche 911 Carrera RS (901) ’73.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir