Marshall Middleton amiral gemisi hoparlör duyuruldu

Üst düzey ses sistemlerinin önder isimlerinden Marshall, kablosuz hoparlör serisinin amiral gemisi olacak yeni eserini tanıttı. Marshall Middleton suya dayanıklılık ve uzun kullanım mühletleri ile dikkat çekiyor.

Marshall Middleton özellikleri ve fiyatı

Marshall Middleton kablosuz hoparlör modeli dörtgen prizma bir dizayna sahip. Gövde IP67 sertifikası için sağlam hale getirilmiş. 10.6cmx22cmx9.5cm ölçüleri ile firmanın en büyük IP67 hoparlörü oluyor. Dış kaplamanın yüzde 55 oranında dönüştürülmüş plastikten imal edildiği belirtilmiş. Fizikî tuşlar üst kısımda yer alıyor.

İki adet 15W woofer ve iki adet 10W tweeter barındıran hoparlör 360 derecelik 50W gücünde ses verebiliyor. Ses frekansları ise 50Hz-20kHz ortasında değişiyor. Temas Bluetooth 5.1 üzerinden sağlanıyor.

Üç hücreli batarya 9600mAh kapasiteye sahip ve 20 saate kadar kullanım sunuyor. Ayrıyeten taşınabilir aygıtlarını da USB Tip-C üzerinden şarj edebiliyor. Aygıtın tam şarj olması 4.5 saati buluyor. 20 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım elde ediliyor. Marshall Middleton kablosuz hoparlör modeli için 300$ fiyat etiketi belirlenmiş.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir