Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Samsung Cihazların Şarj Sorununu Çözüyor! | BilgiGemisi

Samsung Cihazların Şarj Sorununu Çözüyor!

Samsung Cihazların Şarj Sorununu Çözüyor!

Akıllı telefonlarda en sık rastlanan sorunların başında kesinlikle şarj sorunu gelmektedir. Bu aşamada Samsung’un yeni girişimi ile beraber şarj sorununun kalıcı olarak çözülmesi beklenmektedir. Cihazların şarj edilmesi ile alakalı olarak bir sorun meydana gelmemesi için yarı iletkenlerin kullanılması düşünülmektedir. Cihazların enerji kullanımının da en düşük seviyeye indirilmesi hedeflenmektedir.

Cihaz Enerji Harcama Oranı Azalacak!

Cihazlarda enerji harcama oranının azaltılması hedeflenmektedir. Enerji harcama oranının azalması ile beraber aynı zamanda kişilerin cihazdan elde edecekleri performansta da bir değişim meydana gelmeyecektir. Bu noktada cihaz performansında düşüş olmadan enerji harcamasının azaltılması için gerekli olan teknik önlemlerin alındığı fark edilmektedir.

Cihaz Şarj Kurallarına Uyum

Teknik destek sistemleri ile cihazların donanımsal manada ilerletilmesi sağlanırken kullanan kişilerin de verilen talimatlara uygun bir biçimde şarj etme işlemlerinin tamamlanması istenmektedir. Ancak bu şekilde şarj kullanımının sorunsuz şekilde devam etmesi ön görülmektedir. Örneğin bataryanın örünü uzatmak adına tam olarak dolmadan güç kaynağından çekmemeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde sistem uzun ömürlü olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir