Sıradaki içerik:

YOUTUBE THUMBNAIL NEDİR NASIL YAPILIR ? ÜCRETSİZ UYGULAMA

e
sv

ACİL PARA LAZIM NE YAPMALIYIM ?

987 okunma — 12 Mayıs 2020 21:51

Gün geçmiyor ki maddi sıkıntı yaşayan birileri çıkmasın. Maalesef son zamanlarda özellikle korona virüsünün etkisi ile beraber kapatılan iş yerlerinde çalışan bireyler acil paraya ihtiyaç duyuyorlar. Acil para lazım olan kişilerin ise yapabilecekleri birkaç yöntem bulunuyor. Gelin bunları inceleyelim.

Telefon Faturasına Ek Telefon Alma

Eğer acil paraya ihtiyaç duyuyorsanız ve faturalı bir hattınız bulunuyorsa ayrıca fatura ödemelerini de şimdiye kadar düzgün yaptıysanız bağlı olduğunuz telekom şirketinin bir şubesine giderek faturanıza ek cep telefonu alabilir ve telefon ücretini istediğiniz takside bölebilirsiniz. Acil para lazım olduysa bu yöntem ile aldığınız telefonun kutusunu açmadan yüksek bir fiyata satabilir ve geri ödemesini faturanıza ek olarak yapabilirsiniz. Yalnız alabileceğiniz telefonun fiyatı ödediğiniz aylık fatura tutarına göre değişebilir. Yüksek fatura ödüyorsanız alabileceğiniz telefon da daha kaliteli bir telefon olacaktır.

Kredi Kartı İle Altın Alıp Satmak

Eğer kredi kartınız bulunuyorsa ve acil para lazım ise bir kuyumcuya gidip kredi kartı ile altın alabilirsiniz. Aldığınız altın fiyatına ufak bir komisyon eklense bile acil nakit ihtiyacı için yapılabilecek bir yöntemdir. Kredi kartı ile altın aldıktan sonra başka bir kuyumcuya gidip altınınızı bozdurabilirsiniz.

Hızlı Kredi Başvurusu

Acil para lazım ve tüm bankalara kredi başvurusu yapıp hep red yanıtını aldınız. Hiç problem değil. Şubeye gitmeden online başvuru yapabileceğiniz bankalar mevcut. Üstelik kredinizin onaylanması durumunda kartınız ev adresinize kadar geliyor. Bu bankalara başvurmak için arama motoruna nkolay kredi , türkiye finans dert çözen kredi yazıp açılan sayfada bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Kredinizin onaylanması durumunda tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu sayede acil nakit ihtiyacınız karışlanmış olacaktır.

Senet İle Beyaz Eşya Alıp Satmak

Maddi durumunuz sıkıntılı, faturalı hattınız bulunmuyor ve bankalar ile aranız çok kötü olmasına rağmen acil para lazım ise bulunduğunuz lokasyonda beyaz eşya satıp senet ile taksitlendiren mağazalardan beyaz eşya alıp satabilirsiniz. Örneğin EVKUR sadece bilgilerinizi alarak size senet karşılığı dilediğiniz elektronik eşyayı satıyor. Sizler de aldığınız elektronik eşyayı satarak acil nakit ihtiyacınızı kapatabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Umut bulut6 ay önce
  • vpnyi de açtım para etmedi ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun ya 30k hesaptır.