Sıradaki içerik:

WhatsApp’tan Nasıl Para Gönderilir ?

e
sv

Çağrı Taner Ne Kadar Kazanıyor?

1516 okunma — 19 Haziran 2020 14:15

Çağrı Taner, instagramda oldukça büyük bir kitleye hitap eden bir mizah sayfasıdır. Çok fazla takipçisinin olmasından dolayı ise oldukça fazla sponsorlu reklam alıyor. Ücret karşılığı yaptığı sponsorlu reklamların yanı sıra profilinde çekilişler düzenleyerek de gelir sağlıyor. Çağrı Taner, bu kadar çok reklam aldığı için tabii ki herkes Çağrı Taner instagramdan ne kadar kazanıyor diye merak ediyor. Gelin kazandığı miktarlara göz atalım.

Öncelikle şunu söylememiz gerekir ki Çağrı Taner’in tek bir instagram sayfası bulunmuyor. Yaklaşık yirmi kadar sayfası olan Çağrı Taner, her sayfasında paylaşacağı reklamlar için ayrı ücret alıyor. Her bütçeye uygun sayfası bulunan Çağrı Taner bu reklamlardan 250 ile 4000 lira arası ücret alıyor. Çağrı Taner instagramdan ne kadar kazanıyor diye merak edenler için şunu da söyleyelim; bu ücretlere story reklamı dahil değil. Story ve post paylaşımı için ayrı ücretler alıyor.

Çağrı Taner Çekilişten Ne Kadar Kazanıyor.

Biliyoruz ki son zamanlar Çağrı Taner, çekilişler düzenleyerek takipçilerine hediyeler veriyor. Üstelik bunu noter huzurunda yapıyor yani anlayacağınız bir dolandırıcılık yok. Çekilişe sponsor olmak isteyenlerin Mayıs ayında ödemesi gereken tutar 25.000 liraydı. Bu ödemeyi yapan sponsorlara belli bir miktar takipçi garantisi veriliyor. 500.000 takipçi garantisi verilirken bu sayının 800.000 kişiye kadar çıktığı da oluyor. Çağrı Taner çekilişten ne kadar kazanıyor diye merak ediyorsak şöyle basit bir hesap yapabiliriz. Çekilişe 10 kişinin sponsor olduğunu düşünürsek 250.000 ödeme alıyor. Çekiliş ile de 150.000 liralık hediye dağıttığını düşünelim. Bu hesapla bir çekişten 100.000 lira kar etmiş oluyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli