Sıradaki içerik:

Facebook’da Oyun Yayını Nasıl Açılır?

e
sv

Dlive’dan Nasıl Para Kazanılır?

374 okunma — 24 Haziran 2020 21:13

Dlive, ülkemizde yayın platformanları arasından, yayıncılığa yeni başlayan kişileri belli bir noktaya getirmek için uğraş veren biridir. Ülkemizde piyasaya yeni giren Dlive platformu kısa süre içerisinde birçok yayıncıyı bünyesine kattı. Mizah, bilim, oyun alanında birçok tanınmış kişiye yayın fırsatı sunan platform, yeni yayıncılarına da destek vererek, ilk tercih edilen olmayı hedefliyor. Yayın yapmaya başlamak isteyenler ise her platformu araştırdıklarında olduğu gibi Dlive’dan nasıl para kazanılır öğrenmek istiyor.

Dlive’da para kazanabilmek için öncelikle yayınlarınıza başlamanız ve platformun size belirttiği yayın saatlerine ulaşmanız gerekiyor. Bu sırada izleyicileriniz size, hediyeler gönderebiliyorlar. Bu hediyeler dilediğiniz zaman nakite çevrilerek çekilebiliyor. Her hediyenin limon karşılığı oluyor. Limonlar ise Dlive’ın para birimi diyebiliriz. Aldığınız bağışlar 4250 limona ulaştığı zaman para çekim talebi oluşturabilirsiniz. Dlivedan nasıl para kazanılır diye merak edenler için cevabımız bu kadar basit. Ayrıca Dlive, hayata geçirdiği yeni özellik ile yayıncıların bağış almasını sağlıyor. Yayını izleyen izleyiciler diledikleri kadar bağış yaparak yayıncıları destekleyebiliyor.

Dlive’dan Nasıl Para Çekilir?

Dlive’dan nasıl para çekilir sorusuna cevap arayanlar ise 4250 limon sınırını aştıktan sonra ayarlar bölümünden para çekme talebi oluşturabiliyor. Para çekme talebi sırasında hesabınızdaki limonlar nakit paraya çevrilir. 1 limon 6kr olarak hesaplanmaktadır. Paranızı coin olarak çekebiliyorsunuz. Bunun için piyasada yer alan coin al sat sitelerinden birinde hesabınız olması gerekiyor. Ödemenizi coin hesabınıza aktardıktan sonra coin hesabınızdan banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Dliva’dan nasıl para çekilir sorumuzun cevabı da oldukça kolay.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • NİMO TV'DEN NASIL PARA KAZANILIR ? | BilgiGemisi11 ay önce
  • […] Dlive’dan Nasıl Para Kazanılır? yazımıza giderek bir başka yayın platformu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. […]