Sıradaki içerik:

Kahvaltıya Giderken Ne Giyilir

e
sv

Facebook Arkadaşlarını Instagram’da Bulma

25 okunma — 25 Kasım 2021 19:37
Facebook Arkadaşlarını Instagram'da Bulma

Instagram günümüzde pek çok kişinin içerisinde yer aldığı bir sosyal medya uygulaması. Hayatımıza Facebook’tan sonra girmiş olsa da en az Facebook kadar popüler hale geldi. Facebook kullanıp sonradan Instagram açmaya karar veren kişiler tarafından Facebook arkadaşlarını Instagram’a aktarma durumu merak edilebiliyor. Tek tek arkadaş aramaktansa zaten hali hazırda sosyal medyada arkadaşımız olan kişileri aktarmak daha kolay oluyor. Bu yüzden Facebook arkadaşlarını Instagram’da bulma ile ilgili bilgi paylaşmak istedik. İşte detaylar…

Facebook Arkadaşları Instagram’da Nasıl Bulunur?

Instagram’a ilk kez kayıt olanların karşısına Instagram tarafından arkadaş önerileri çıkarılmaktadır. Bu esnada Instagram, Facebook arkadaşlarınızı eklemenizi de önerir. Bazıları bu adamı atlayabiliyor. Fakat merak etmeyin, kayıt olduktan sonra da Facebook arkadaşlarını Instagram’da bulma oldukça kolay bir işlem.

  • Instagram’a giriş yapın.
  • Sağ alt köşede yer alan profil simgesine tıklayın.
  • Sağ üst köşede yer alan 3 tane yatay çizgi işaretine tıklayın.
  • En altta yer alan ayarlar seçeneğini seçin.
  • En üstte arkadaşlarını takip et ve davet et seçeneği olacak. Bu seçeneğe tıklayın.
  • Arkadaşlarını Facebook ile davet et seçeneğini seçin.

Burada Facebook’ta arkadaş olduğunuz fakat Instagram’da takip etmediğiniz hesaplar karşınıza çıkacak. Profillerine bakabilir veya takip et seçeneğinden takibe alabilirsiniz.

Direk facebook ile instagramı da bağlayabilirsiniz. İkisi de aynı firmaya ait olduğundan facebook arkadaşlarınızın instagramı varsa otomatik istek gönderirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli