İnstagram Programsız Video İndirme

İnstagram video indirme, neredeyse her instagram kullanıcısı tarafından istenen bir özellik. Ama maalesef instagram uygulamasında henüz bu özellik yok. O nedenle birçok kişi instagram video indirme için çeşitli uygulamaları kullanıyor. Fakat android telefon kullanıcıları için uygulamaya gerek bile duymadan instagram video indirme mümkün. Aşağıda resimli bir şekilde anlatacağız.

İnstagramdan Nasıl Video İndirilir

instagram video indirme

İnstagram video indirme için ilk olarak bir video seçmeniz gerekiyor. Yukarıdaki örnekteki gibi bir video açtığınızda sağ üst tarafta üst üste 3 nokta yer alıyor. İlk oraya basmanız ve sonrasında çıkan pencerede Bağlantıyı Kopyala yazısına tıklamalısınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra videonun bağlantısı kopyalanmış olacak. Daha sonra https://www.videoindirelim.com/ adresine gitmeniz gerekiyor.

instagram video indirme android

İnstagram video indirme için daha sonra yukarıdaki işaretli bölgeye kopyaladığımız bağlantıyı yapıştırmamız ve sonrasında indir yazısına tıklamamız gerekiyor. İndir yazısına tıkladıktan sonra yukarıda işaretli kırmızı dikdörtgenin altında Videoyu İndir yazısı çıkıyor, bir kez de ona tıklamanız gerekiyor. Kimi telefonlar videoyu direkt download klasörüne indirirken kimileri ise videoyu oynatmaya başlıyor. Eğer video direkt kaydolmazsa yapmanız gereken bir adım daha kalıyor.

instagram video indirme programı

İnstagram video indirme için tüm adımları yaptıktan sonra video inmeyip yukarıdaki gibi tarayıcıda açılırsa, sağ alt köşede işaretli üst üste 3 noktaya tıklayıp indir yazısına basmalısınız. Tüm bu işlemler sonrası video, galerinize kaydedilmiş olacaktır. İnternet video indirme hızı, internet hızınıza ve video kalitesine göre değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir