Sıradaki içerik:

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7) (PS4) – 2020

e
sv

İnstagram Üzerinden Fazla Takipçi İçin Ne Yapılmalıdır?

39 okunma — 18 Kasım 2021 20:00
İnstagram Üzerinden Fazla Takipçi İçin Ne Yapılmalıdır?

Herkesin kullandığı bir uygulama olan İnstagram üzerinde milyonlara hitap etmek zor bir görevdir. Dikkat çekilecek bir mesleğiniz veya fotoğraflarınızın olması gerekmektedir. Arkadaş ve ailenize söyleyerek koyduğunuz fotoğrafı hikayede paylaşılmasını söyleyerek adınızın yayılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Dünya üzerinde birçok kişi tarafından kullanılan Instagram’da takipçisi olan birçok insan bulunmaktadır. Takipçi kazanmak için birçok yol bulunmaktadır. Kendinize göre uygun seçeneği tıklayarak işlemleri yapabilirsiniz.
  • Popüler sayfalara reklam karşılığında ücret ödeyerek kendi sayfanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Hikayeler bölümünde yaptığınız çalışmaları ayrıntılı bir şekilde paylaşma fırsatınız da bulunmaktadır. İnstagramda dünyada en çok takipçisi olan kişiler faaliyetlerini müşteriye iyi pazarlarsa takipçi sayısı artmaya devam eder.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesap Kime Ait?

Instagram’da en çok takipçisi olan hesap Instagram’ın kendi marka hesabı. Şu anda güncel olarak 359 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Instagram’dan sonra en çok takipçiye sahip olan marka hesabı National Geographic. National Geographic hesabı şu anda 141 milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Erkek Ünlü Kim?

Instagram’da takipçi sayısı fazla olanlar genellikle markalar veya ünlüler oluyor. Şu anda güncel olarak en fazla takipçiye sahip olan erkek ünlü Cristiano Ronaldo.

Kendisi aynı zamanda Instagram’da en fazla takipçiye sahip olan ikinci hesap. Kendisi bir futbolcudur. Güncel takipçi sayısı 233 milyondan daha fazla.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli