Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Instagram’da İşletme Hesabı Nedir? | BilgiGemisi

Instagram’da İşletme Hesabı Nedir?

Instagram işletme hesabı Instagram uygulamasını ticari olarak kullanmak isteyen marka sahipleri tarafından tercih edilir. Standart Instagram hesaplarına göre daha fazla özellik sunar. İşletme hesabında paylaşımlarınızın erişimi oranlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Paylaşımlarınızı ait detaylı istatistiksel verilere ulaşabiliyorsunuz.

Instagram uygulaması üzerinden reklam vermek isteyen kişilerin hesabının işletme hesabı olması gerekmektedir. Ayrıca işletme hesaplarının standart hesaplara göre daha fazla kişiye ulaşabildiğiniz görüyoruz.

Dilerseniz işletme hesabınızı Facebook hesabınızla bağlantılı bir şekilde de kullanabiliyorsunuz. Bu şekilde Instagram üzerinde yaptığımız paylaşımları ayrıca uğraşmadan Facebook üzerinden de paylaşabilirsiniz.

İşletme Hesabından En Çok Neler Satılıyor?

Giyim

Instagram’da para kazanmak adına en çok tercih edilen yollarından bir tanesi de Instagram butikleri. Hem erkek hem kadınlar tarafından tercih edilse de kadınların Instagram butiklerinden daha fazla alışveriş yaptığını söyleyebiliriz. Instagram üzerinde giyim satışı yapacaksanız ürün çekimlerine yüksek özen göstermeniz gerekiyor. Işıklandırmaya ve açıya oldukça dikkat etmelisiniz. Satacağınız ürünlerin farklı bedenlerinden elinizde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Kozmetik Ürünler

Makyaj malzemeleri ve cilt bakım ürünleri günümüzde çoğu kişinin hayatında önemli yer kaplıyor. Bu ürünlere gelen zamlarla birlikte internet üzerinde uygun fiyata satış yapanlar sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüzden uygun fiyata tedarik edebileceğiniz bir yer bulursanız Instagram üzerinde kozmetik satış yapmak oldukça karlı bir iş olacaktır.

Siz de hesap açarak ticarete başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir