Sıradaki içerik:

Youtuber Doch Ayda Ne Kadar Kazanıyor?

e
sv

İnstagram’da Maç Yayınları Nasıl Yapılır?

1037 okunma — 21 Haziran 2020 20:53

İnstagram canlı yayın özelliği, kullanıcıların gerçek hayatta yaptıklarını canlı olarak paylaşabilmelerini sağlayan bir özellik. Ama son zamanlarda birçok instagram sayfası instagramdan maç yayını yapıyor. Telefonlar aracılığı ile canlı yayın yaparken ekrana sadece kamera görüntüsü gelirken bunu nasıl beceriyorlar? mariobet giriş Tabii ki instagramdan maç yayını yapmak için telefon kullanmıyorlar. Bir bilgisayar yardımı ile çok basit bir şekilde bilgisayar ekranını instagram canlı yayınınıza bağlayabiliyorsunuz.

İnstragramdan maç yayını yapmak için öncelikle bilgisayarınıza tencent game emulatör indirmeniz ve uygulamayı kurduktan sonra içerisinden instagramı indirmeniz gerekiyor. İnstagramı indirdikten sonra kendi hesabınıza telefonunuzdaymış gibi erişim sağlayabiliyorsunuz. Daha sonra manycam adlı bir başka uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Burada ayarlar bölümünden ekranda gösterilmesi gerekenin webcam değil de masaüstü olarak seçmelisiniz. Bunun için denetim masasından, eğer kullanıyorsanız, webcam erişimini durdurmanız gerekiyor. Daha sonra maç yayınını bilgisayardan açarak instagram canlı yayın bölümüne geçebilirsiniz. Artık ekranda görünen webcaminiz değil masaüstünüz olacaktır.

İnstagramdan maç yayını yapmak için beinsports aboneliğinizin olması gerekmektedir. Aksi takdirde bilgisayarınızdan maçı izleme şansınız yoktur. Ayrıca tüm bu işlemlerin yasal olmadığını da sizlere iletelim. Takipçi kasmak için yapılan bu yöntem başınıza bela açabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli