OnePlus Buds Ace özellikleri ortaya çıktı: Dinamik bas, ANC, 36 saat pil ömrü

OnePlus, Şubat’ta yeni eserlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Küresel sahnede OnePlus 11, 11R ve OnePlus’ın birinci tableti öne çıkacak. Çin’de de OnePlus Ace 2 telefonla birlikte OnePlus Buds Ace kulaklık tanıtılacak. OnePlus Buds Ace tanıtım görselleri ile birlikte özellikleri de ortaya çıktı.

Daha süratli şarj, daha uzun mühlet kullanım

OnePlus Buds Ace, (kulaklık ve kutu birlikte toplamda) 36 saat pil ömrüne sahip olacak. Misal dizayna sahip Nord Buds ile kıyaslandığında 6 saat fazla kullanım müddeti verecek. Buds Ace, çok daha gelişmiş süratli şarj özelliğine de sahip olacak; 5 dakikalık şarjla 10 saat çalma mühleti sunacak. Nord Buds’ta bu müddet yarı yarıya düşüyor.

Aktif gürültü engelleme, dinamik bas, düşük gecikme süresi

Buds Ace, çift çekirdekli gürültü azaltma çipi sayesinde aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip olacak. Buna ek olarak yeni OnePlus kulaklık, BassWave isminde dinamik bas sistemine sahip olacak. Bluetooth 5.3 takviyesiyle de gecikme müddetinin 47ms’ye kadar düştüğü söyleniyor.

Tasarımda ufak değişiklikler

Nords Buds 2’ye benzeri dizaynda olduğu görülen kulaklık, ter ve toz müdafaası sağlayan IP55 sertifikasına da sahip olacak.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir