Oneplus V Fold’un yeni özellikleri ortaya çıktı

Kısa müddet evvel amiral gemisi OnePlus 11 modelini tanıtan OnePlus, yakında katlanabilir telefon pazarına adım atacak. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Cloud 11 etkinliğinde OnePlus V Fold ve V Flip modelleri için 2023’ün üçüncü çeyreğine işaret eden marka, bu tarafta çalışmalarına sürat vermiş durumda. Bugün şirketin birinci katlanabilir telefonları hakkında kıymetli bilgiler paylaşıldı.

OnePlus V Fold’un yeni özellikleri ortaya çıktı

Hatırlayacak olursak yakın vakitli sızıntılar, OnePlus V Fold’un kısa müddet evvel tanıtılan Oppo Find N2 serisini temel alacağını söylüyordu. Lakin Digital Chat Station, yaklaşan telefonun Samsung’un Galaxy Z Fold serisine benzeri biçimde 2K çözünürlüğünde büyük bir ekrana sahip olacağını bildirdi. Bu bilgilerin ışığında, yeni katlanabilir aygıtın yine markalanmış bir Oppo Find N2 olmayacağını söyleyebiliriz.

OnePlus, kendi katlanabilir aygıtını piyasaya sürerek Samsung, Huawei üzere büyük markalarla rekabet edecek. Günümüzde bütçe ve performans odaklı modellere imza atan şirketin, katlanabilir pazarda neler yapacağı ise epey merak ediliyor. Bilmeyenler için BBK Electronics, OnePlus da dahil olmak üzere Oppo ve Vivo’nun çatı şirketi pozisyonunda. Bu nedenle yeni tanıtılacak telefonların, Oppo ve Vivo’dan esintiler taşıması kuvvetle mümkün.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir