Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilen görüntü ve fotoğraflar paylaşıldı

Samsung Unpacked aktifliğine sayılı günler kaldı. Galaxy S23 serisiyle ilgili neredeyse tüm ayrıntılar sızdırıldı. Son olarak Galaxy S23 Ultra’nın kamera performansını gösteren görüntü ve fotoğraflar paylaşıldı.

Galaxy S23 serisi tanıtılması lakin şimdiden kutu açılımı yapıp aygıtı deneyimleyen kullanıcılar var. Samsung S23 Ultra modelini deneyimleyen az sayıda kullanıcı ortasında olan Edwards Urbina, aygıtın kamera performansını merak edenler için görüntü kaydı örneklerini yayınladı. Telefonun 200MP art kamerasıyla çekilmiş 8K 30fps görüntü yayınlanmasının akabinde kaldırıldı lakin tıpkı sensörden (ISOCELL HP2) çekilen 4K 60fps görüntüler duruyor.

Telefonun 200MP kamerasıyla çekilen fotoğraflar da paylaşıldı lakin Twitter üzerinden paylaşıldığından fotoğraf kalitesi biraz düşük. Telefoto kamera ile çekilmiş örnek manzaralar:

Samsung Galaxy S23 telefonlar ve Galaxy Book 3 dizüstü bilgisayarlar, 1 Şubat’ta resmî olarak tanıtılacak. Üç telefon da kapsamlı bir halde sızdırıldı, kutu açılımı bile yapıldı.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir