Samsung’dan Apple’a karşılık: Galaxy S23 Ultra ile kısa sinema çekildi

Merakla beklenen Samsung Galaxy S23 serisi geçtiğimiz günlerde düzenlenen Galaxy Unpacked etkinliğinde resmiyet kazandı. Gerçekleştirilen aktifliğin en değerli üyesi ise kuşkusuz amiral gemisi Galaxy S23 Ultra modeli oldu diyebiliriz. Çünkü ana akım Galaxy S23 serisinde ilk sefer 200MP kameraya yer veren Samsung, aygıtın yeteneklerini sergilemek için usta isimlerle çalıştı. Bu bağlamda ünlü direktör Ridley Scott ve Na Hong-jin, Galaxy S23 Ultra ile iki yeni kısa sinema çekti.

Galaxy S23 Ultra ile iki kısa sinema çekildi

Ridley Scott tarafından Galaxy S23 Ultra ile çekilen ve birinci kısa sinema, ”Behold” ismini taşıyor. Ünlü direktör, kısa müddet evvel Youtube’da paylaşılan sinema hakkında, “Bunun büyük, çok değişik bir meydan okuma olduğunu düşündüm. Korkunç olan şu ki, bu küçük obje (Galaxy S23 Ultra) tüm büyük kameraların yerini alacak.” kelamlarını lisana getirdi.

Söz konusu sinemanın tamamı Galaxy S23 Ultra kullanılarak çekilmiş olsa da, telefona yardımcı olmak için çok sayıda profesyonel ekipmanın da kullanıldığını belirtelim. Ayrıca Ridley Scott, Galaxy S23 Ultra’nın yeteneklerini gösteren tek direktör değil. Güney Kore sinemasında dehşet ve tansiyon sinemaları ile tanınan Hong-jin Na da ”Faith” isimli bir kısa sinema çekti.

Bilindiği üzere Samsung’un en büyük rakiplerinden Apple, uzun bir müddettir ”iPhone ile çekildi” sloganı ile reklam çalışmaları yürütüyor. Bu bağlamda dünyaca ünlü direktörler ile çalışan Güney Kore merkezli dev, rakibine karşılık vermekte gecikmedi diyebiliriz.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir