Twitter şaşkın: Elon Musk, yeni CEO’yu takdim etti

Elon Musk, Twitter’ı satın alır almaz Agarwal’ı kovdu. Agrawal ile birlikte Twitter’ın yasal lideri Vijaya Gadde ve Twitter CFO’su Nel Segal de işinden oldu. Musk’ın da bir müddettir CEO misyonunu bırakacağı konuşuluyor, yerine gelebilecek isimler hakkında kestirimler yürütülüyor. Musk, beklenen duyuruyu yaptı fakat her vakit olduğu üzere kendi tarzında…

Musk: Twitter’ın yeni CEO’su Floki ile tanışın

Elon Musk, yeni Twitter CEO’sunu takdim etti lakin şirketin başına gelen yeni isim bir insan değil, köpek. Musk, kendi köpeği Floki’nin Parag Agrawal’dan daha güzel bir CEO olduğunu ima eden tweetler paylaştı. Üzerinde CEO yazan siyah bir tişörtle gördüğümüz sempatik patinin önünde birkaç belge ve e-postalarına bakması için küçük dizüstü bilgisayar bulunuyor.

Köpek temalı kripto paralar anında bedel kazandı

İlginç olarak, Musk’ın bu paylaşımının akabinde köpek temalı kripto para üniteleri (Dogecoin, Floki, Shiba Inu) çabucak bedel kazandı. Floki Inu fiyatı %45’in üzerinde yükseldi, süreç hacmi yaklaşık %250 arttı. Dogecoin fiyatı da %5’in üzerinde yükseldi. Shiba Inu fiyatı %4 oranında yükseldi.

Kaynak: Donanimhaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir