Sıradaki içerik:

PUBG MOBILE SON GÜNCELLEMEDE NELER VAR ?

e
sv

YOUTUBE THUMBNAIL NEDİR NASIL YAPILIR ? ÜCRETSİZ UYGULAMA

292 okunma — 10 Mayıs 2020 15:09

Youtube içerik üreticiliği günden güne etki alanını arttırıyor. Özellikle genç kesim youtuber olmak için yeni fikirler ve öneriler araştırıyor. Youtube piyasasına giren bireylerin ilk öğrenmesi gereken şeylerden biri ise thumbnail bir diğer adı ile küçük resimdir. Thumbnail, Yotube’a yüklediğiniz videoların açılmadan önce görünen kısmıdır. Bir nevi videonun kapak resmine thumbnail denir.

Thumbnail Nasıl Yapılır?

Thumbnail nasıl yapılır diye merak eden bireylere hiçbir tasarım programı kullanmayı bilmeden thumbnail yapmalarına olanak sağlayan bir uygulama önereceğim. PicsArt. Hem ios hem android için uyumlu olan uygulamanın ücretli özellikleri olsa dahi hiçbir ücret ödemeden youtube thumbnail yapabilirsiniz.

Thumbnail nasıl yapılır diye merak eden birinin oyun videosu paylaştığını düşünelim. Thumbnail yapmak için ilk olarak oyundan bir ekran görüntüsü alması gerekiyor. Ekran görüntüsü yerine başka bir fotoğraf da seçebilirsiniz. Ardından kendinizi fotoğraf çekerek uygulamaya girip araçlar kısmından serbest kırpma işlemini yaparak yüzünüzü kırpmanız ve ilk aldığınız ekran görüntüsüne yüzünüzü eklemelisiniz. Yüzünüzü boyutlandırdıktan sonra metin ekle kısmından güzel bir yazı ekleyebilir ve fırça darbesi ile yazıya güzel bir görünüm katabilirsiniz. Diğer araçlarla daha birçok özellik de ekleyebilirsiniz. Kaydettikten sonra thumbnailiniz hazır.

Thumbnail nasıl yapılır diye merak edenler bu uygulama ile telefonlarından kolayca youtube thumbnail hazırlayabilirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli