Sıradaki içerik:

Fular Trendi

e
sv

Jean Jean Uyumu

22 okunma — 10 Ocak 2022 11:34

Jean Jean Uyumu

Jean kullanımı eskimeyen trendler arasında bulunuyor. Özellikle son dönemlerde hem rahatlığı hem de şıklığı sembolize ettiği için çok daha yoğun kullanılmaktadır. Bir diğer trend ise jean üzerine jean uyumudur. Bu aşamada bir jean pantolon ya da etek üzerine dilerseniz kot ceket giyebilirsiniz. Bu şekilde farklı tonlarda olmasını umursamadan jean jean temasını yakalayabilirsiniz. Son senelerde modada net doku uyumlarından ziyade trendlerin ön plana çıktığı görülmektedir. Kot da bu trendlerin en temel belirleyicileri arasında yer almaktadır.

Yüksek Bel Jean Modası

Yüksek bel jean modası kapsamında kişilerin özellikle diledikleri gibi hareket etmeleri ve göbek kısmında yer alan fazla kiloları saklamaları için bir fırsat sunulmaktadır. Eğer kilo sorununuz yoksa üzerine crop top tercih edebilirsiniz. kilo sorununuz varsa dökümlü kazaklar da kullanılabilir.

Ayakkabılarda Jean Detaylar

Spor ayakkabılarda jean dokuya sahip olan ürünleri idn poker tercih ederek genel tasarımınızı dilediğiniz gibi taçlandırabilirsiniz. Bu jean detaylar sizin için harika bir uyumun temel ve oldukça basit bir anahtarı olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli