Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Kalın Tabanlı Spor Ayakkabılar | BilgiGemisi

Kalın Tabanlı Spor Ayakkabılar

Kalın Tabanlı Spor Ayakkabılar
bahiscom giriş
Spor ayakkabılar artık günlük hayatın en sevilen parçalarından biri haline gelmiştir. Kişilerin sadece spor aktivitelerinde değil direkt olarak günlük hayatlarında da severek istifade ettikleri bir tasarım unsuru olmuştur. Bu aşamada spor ayakkabıların tasarımının da çeşitlilik arz etmeye başladığı görülmektedir. Tasarımların son senelerde kalın tabandan yana gelişim gösterdiği de açıktır.

Kalın Tabanlı Ayakkabılar Rahat Mı?

Markasına ve taban materyaline bağlı olarak değişim arz edebilmektedir. Bu nedenle genel geçer bir unsur sunmak söz konusu değildir. Tabi ki nitelikli bir markadan yana tercihinizi kullanırsanız oldukça rahat ve hatta ayakkabı ayağınızda yokmuş gibi bir izlenim uyanacağını eklemek gerekir. Taban yapısının ayak sağlığı için özel olarak tasarlanmış olmasına da dikkat edilmelidir.

Nasıl Kombinlenmeli?

Slim fit kotlar ile muhteşem bir biçimde kombinlenebilmektedir. Bu şekilde dar paça altına giyildiği zaman ayakkabının kendini çok daha rahat bir biçimde göstermesine fırsat sunulmaktadır. Kombin yapılırken çok hassas davranmalısınız. Bu kombinelerin hem doku hem de renk bakımından uyum içerisinde olması önemsenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir