Sıradaki içerik:

Vintage Modası

e
sv

Yüksek Bel Nasıl Kullanılmalı?

14 okunma — 13 Ocak 2022 11:34

Yüksek Bel Nasıl Kullanılmalı?

Yüksek bel modasının özellikle kadınlar arasında severek takip edildiği görülmektedir. Göbek ve basen bölgesinde fazlalıkları olan kişilerin bu ürünler sayesinde fazla kilolarını saklamalarına da fırsat verilmektedir. Sadece jeanlerde değil aynı zamanda taytlarda da yüksek bel modasının aktif hale geldiği görülmektedir. Deri pantolonların ve taytların dahi yüksek bel olan alternatiflerinin daha sık tercih edildiği görülmektedir.

Toparlayıcı Jean Modelleri

Kadınların toparlayıcı jean modellerinde daha özgüvenli hissettikleri fark edilmektedir. Özellikle hazırlanmanın kolay olması sadece birkaç parça aksesuar ile şık bir hale getirme fırsatının sunulması toparlayıcı jean modelleri için harika bir alternatif sunmaktadır. Bu jean modelleri üzerinden kişilerin trendleri takip etmesine de bir fırsat verilmektedir.

Jean Jean Uyumu

Jean modellerini jean jean uyumuna dönüştürmenize de olanak verilmektedir. Örneğin yüksek bel jean bir pantolon ile jean gömlekleri bir arada kullanmanıza olanak verilmektedir. Bu aşamada dokunun oldukça uyumlu olması hoş bir görünüm kazandıracaktır. Çabasız şıklıktan yana olan kişiler için harika bir alternatif sunulmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli