Sıradaki içerik:

Windows 11 Valorant ‘a Yarıyacak

e
sv

After the Fall (PS VR, PC VR) – 2020

48 okunma — 16 Ekim 2021 18:00
after-the-fall-ps-vr-pc-vr-2020

After the sonbahar (PS VR, PC VR) – 2020 After the Fall oyunu PS kapsamında oynanan en sevilen ve tema kapsamında da en kuvvetli olan seçenekler arasında yer almaktadır. Oyun kurulum adımlarına geçiş yapmadan önce cihazınızın oyunun gereksinim duyduğu sistem özelliklerine sahip olup olmadığı konusunda bilgi almanız gerekmektedir. Oyun Vertigo Games tarafından geliştirilmiştir. Bu derece gerçekçi bir grafik tasarıma imza atabilen nadir sistemlerden biri olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekir. Hem ses hem de görüntü kalitesi ile sizi oyun kapsamında sunulan alternatif zaman akışına davet edecektir!

After the Fall Özellikleri

Bu oyunu PS üzerinden online şekilde oynamak isteyen kişilerin PS Plus sistemine sahip olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde oyun akışına dair tüm değişkenlere hakim olma fırsatını yakalayacaksınız.

  • Oyunun ana teması kıyamet sonrasıdır. Kıyamet sonrasında nasıl bir tablo ile karşılaşılacağını tahayyül etmek istiyorsanız bir de After The Fall oyununa göz atın!
  • Bir kar fırtınası sonrasında LA şehrinde nasıl bir tablo oluştu? Kent sakinlerinin neler ile mücadele etmesi gerekiyor! Siz de bu mücadelede ses getirmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz!

Oyun kapsamında sunulan grafik tasarım unsurları ile mücadele ederken gerçek savaş hareketlerini kullanma fırsatını elde edeceksiniz. Oyun temasının muhteşem bir gerçekliği bir arada sunması verimliliği artıran ana unsurlardandır.

After the Sonbahar Nasıl Oynanır?

After the sonbahar (PS VR, PC VR) – 2020 oyun detaylarına bakıldığı zaman özellikle 4 oyuncu ile eş zamanlı olarak oynama fırsatını sunması verimliliği en yüksek dereceye çıkartan olanaklardandır. Oyunun bu etkileşimli boyutu sayesinde maceraya daha yeni bir deneyim kazandıracaksınız. Oyunun iletişim kurma ve ekip olma hakkını tanıması büyük kar yağışının sonrasında arkadaşlarınız ile bir arada mücadele sunma hakkını bahşetmesi bir oyundan çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli