Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Age of Empires Oyun incelemesi | BilgiGemisi

Age of Empires Oyun incelemesi

Age of Empires Oyun incelemesi

Son senelerin ve çevrimiçi oyun kategorisinin en sevilen alternatiflerinden biri olmaya devam etmektedir. Oyunun özellikle LOTR oyun teması ile ilişkili olması da genel memnuniyeti üst seviyeye çıkartan hususlardandır. Kişilerin LOTR sistemi kapsamında özellikle görsel temaları memnun edici bulduğu görülmektedir. Hem benzer harita temalarına hem de oyunun sound sistemlerine erişim hakkınız olacaktır.

Farklı Ölçeklerde Oyun Denetimi

Oyunda hem makro hem de mikro ölçekte hareket edilmesine olanak verilmektedir. Hem oyundaki köylüler üzerinden harika bir erişim adımının tamamlanmasını sağlayabilir ve iradenize göre hareket ettirebilirsiniz. Hem de Total war modunda daha kapsamlı bir inceleme yapabilir ve savaşın bir parçası olabilirsiniz.

Görsel Kalite ve Ses Kalitesi

Görsel kalitenin bu derece yüksek olması aynı zamanda ses kalitesi ile de bir araya getirilmiştir. Bu noktada adeta oyunu oynayan kişilerin kendini temanın bir parası gibi hissetmeleri mümkün kılınmaktadır. Görsel kalite bu şekilde maksimum seviyeye çıkarken oyunda gerçeklik algısı da yüksek seviyededir. Adeta bir film kadar detaylı bir tema kalitesi mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir