Sıradaki içerik:

After the Fall (PS VR, PC VR) – 2020

e
sv

Art of Rally (PC) – 2020

39 okunma — 17 Ekim 2021 18:00
art-of-rally-pc-2020

Art of Rally (PC) – 2020 ikonik ralli arabaları ile yeni bir maceraya atılmaya ne dersiniz? Muhteşem içeriği, eşsiz oyun akışı, tema kalitesi ile farklı bir deneyim sizler için hazırda bekliyor! Sunulan bu eşsizi sistemin yanı sıra aynı zamanda ses ve görüntü kalitesinin uyum içerisinde olması da memnuniyeti artırmaktadır. Oyunu Steam üzerinden indirebilirsiniz. İndirme adımında öncelikli olarak sistem gereksinimlerini karşılayan biri cihaza sahip olduğunuz konusunda emin olmalısınız.

Art of Rally Özellikleri

20 Eylül 2020 tarihinde piyasaya çıkan oyunun özellikle tema kalitesi ve görsel ikonlar konusunda bir marka olduğunu siz de fark edeceksiniz. Maceranın içerinse dalış yaparken yapılan yorumlara göz atarsanız oyundan istifade eden kişilerin ne derece memnun kaldığını görebilirsiniz.

  • Oyunda fizik tabanlı bir sistem geçerliliğini korurken dijital temanın ve çizimlerin de sound ile desteklendiği fark edilmektedir. Oyun teması kullanıcıları adeta yarışın bir parçası gibi hissettirecektir.
  • Funselektor Labs Inc. Firması tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan oyunların başında gelmektedir. Siz de muhteşem içerik sayesinde sürecin tadını çıkaracaksınız!

Araç kullanma ve stratejinin bir arada uygulandığı bu oyun dalında memnuniyet seviyesi üst noktadadır. Etkileşimli olan oyunlardan hoşlanan kişileri tatmin etmese de yarış içeriklerinden hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır.

Art of Rally Nasıl Oynanır?

Art of Rally (PC) – 2020 tek oyunculu bir yarış seçeneğidir. Etkileşim alternatifi olan farklı oyun türleri de mevcuttur dilerseniz onlara da göz atabilirsiniz. Oyun kumandası desteği de mevcuttur. Bu oyun kumandası desteği sayesinde harikalar yaratmak mümkün! Oyun keyfinizi artırmak için gerekli olan tüm teknik önlemler alınmıştır. Tek oyunculu olmasına rağmen oyunun temasının kapsayıcılığı sayesinde ikonik ralli arabaları içerisinde siz de kendinizi arazide mücadele ederken bulacaksınız. Arabanızı geliştirmek için yarışları kazanmaya devam edin!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli