Sıradaki içerik:

Art of Rally (PC) – 2020

e
sv

Captain Tsubasa: Rise of New Champions (PC, PS4, Switch) – 2020

40 okunma — 18 Ekim 2021 18:00
captain-tsubasa-raise-of-new-campions-pc-ps4-switch-2020

Captain Tsubasa: Rise of New Champions (PC, PS4, Switch) – 2020 ikonik çizgi film karakterini bir de oyun sahasında denemek ister misiniz? Oyunun her aşamasında nostaljik unsurlar ile modern bakış açısının bir araya getirilmesi mümkün kılınmaktadır. Siz de tek bir tık ile Steam üzerinden oyunu edinebilirsiniz. Oyunu indirmeden önce teknik sistem gereksinimlerini kontrol etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Futbol oyunları denildiği zaman klasik seçeneklerden sıkıldıysanız ve yeni bir bakış açısı elde etmek istediyseniz doğru yerdesiniz!

Captain Tsubasa: Rise of New Champions Özellikleri

Oyunun hem nostaljik tema hem de modern dijital çizimleri bir araya getirmesi oyunun etkileyiciliğini artırmaktadır. Çizgi filmlerinde olduğu gibi oyununda da ses ve görüntü kalitesinin uyumu ve entegre oluş biçimi eşsiz bir deneyim sunmaya devam etmektedir.

  • Tamsoft Corporation tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yayıncılığı ise Bandai Namco firması tarafından üstlenilmiştir.
  • Bu oyunda Türkçe içerik desteği bulunmamaktadır.
  • Oyunda çevrimiçi etkileşim ve PVP sisteminin geçerli olması heyecanı arkadaşlarınız ile paylaşmanız konusunda size bir fırsat sunuyor!

29 Eylül 2020 tarihinde piyasaya çıktığı andan itibaren severek istifade edilmeye devam etmektedir. Oyun içeriğinde güncellemeler yapılmaya devam etmektedir. Her bir dönütünüz geliştirici firma tarafından dikkatle incelenecektir.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions Nasıl Oynanır?

Captain Tsubasa: Rise of New Champions (PC, PS4, Switch) – 2020 oyun akışında geçerli olan detaylara bakıldığı zaman özellikle PVP ve bölünmüş ekran teknolojisi ile entegre edilmiş olması dikkat çekiyor. Oyunda Türkçe dil desteği olmamasına rağmen oyun akışında anlaşılırlık sorunu yaşamadan tüm oyun akışından istifade etme hakkınız olacaktır. Oyunda çevrimiçi eşli oyun ve sesli betimleme desteği de vardır. Buy şekilde parçası olduğunuz oyunun aynı zamanda profesyonel sesli betimlemesine de erişim hakkınız olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli