Sıradaki içerik:

Captain Tsubasa: Rise of New Champions (PC, PS4, Switch) – 2020

e
sv

Craftlands Workshoppe (PC) – 2020

33 okunma — 19 Ekim 2021 18:00
craftlands-workshoppe-pc-2020

Craftlands Workshoppe (PC) – 2020 sayesinde bir işletmede çalışmanın ne demek olduğunu muhteşem animasyonlar ile tespit etme fırsatınız olacak! 13 Ekim  2020 tarihinde piyasaya sürülen oyunun yorumlarına bakıldığı zaman özellikle oyunun tema başarısının memnun edecek derecede yüksek olduğu da görülmektedir. Steam üzerinden oyunu zaman kaybetmeden indirebilirsiniz. Oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerine uygun olup olmadığını da analiz etmeniz gerekir.

Craftlands Workshoppe Özellikleri

Oyun görsel kalite ile ses kalitesinde bir araya getiren ve sizi adeta temanın bir parçası yapan içeriği ile memnun etmeye devam etmektedir.

  • Arvydas Žemaitis tarafından geliştirilen oyunun içerik bakımından ne derece güçlü olduğu oyunda tecrübe elde eden her kişi tarafından sıklıkla gündeme gelmektedir.
  • Hem işçi olarak işletmenin bir parçası olurken aynı zamanda iş yeri sahibinin bir anda ortadan neden kaybolduğu ile alakalı ipuçlarını da toplamaya başlamanız gerekir.
  • Hem gizem hem de eğlenceyi tek bir çatı altında toplamayı başaran nadir içeriklerden bir tanesidir.
  • Hem oyun hem de mizah anlayışı konusunda gençler bir araya getirmeyi başaran bu içeriğin sorunsuz şekilde çalışması için oyunun teknik gereksinimlerini karşılayan bir cihaz aracılığı ile bağlantı kuramaya büyük önem vermeniz gerekmektedir.

Sistem kapsamında içeriğin Türkçe dil desteğine sahip olmadığının da ayrıca bildirilmesi gerekir. Macera ve animasyondan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır.

Craftlands Workshoppe Nasıl Oynanır?

Craftlands Workshoppe (PC) – 2020 oyunu tek oyunculudur. Çoklu erişim ve rekabet konusundan zevk alan kişiler için uygun bir alternatif olmayacaktır. Tam da bu nedenle daha dingin ama oyu n içindeki bireysel maceralara önem veren kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Yönetim sistem oyunlarını seven kişilerden de tam puan almaktadır. Oyunda iş yerinin nasıl yürütülmesi gerektiğine ve sorumlulukların neler olduğuna dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli