Sıradaki içerik:

Craftlands Workshoppe (PC) – 2020

e
sv

Cris Tales (PC, PS4, Xbox One, Switch, Stadia) – 2020

30 okunma — 20 Ekim 2021 18:00
cris-tales-pc-ps4-xbox-one-switch-stadia-2020

Cris Tales (PC, PS4, Xbox One, Switch, Stadia) – 2020 oyunu tema kalitesi konusunda eşsiz rakip tanımayan bir sistem sunmaktadır. Oyuna Steam aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz. Oyunu cihazınıza indirmeden önce sistem gereksinimleri bakımından uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Ancak bu şekilde sistem akışında sorun yaşanmadan oyunun tadını çıkaracaksınız! JRPG türünden hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Oyunun görüntü kalitesi ve oyun teması kadar bunu bütünleyen ses kalitesine de ayrıca önem verilmelidir. 20 Temmuz 2021 tarihinde piyasaya sürüldüğü süreden bu yana aldığı yorumlara bakıldığı zaman ne derece olumlu olduğunu fark edeceksiniz!

Cris Tales Özellikleri

Oyun akışının Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Buna rağmen oyun temasının açık, anlaşılır ve verimli bir sistem ile sunulması memnuniyeti bir kat daha artırmaya devam etmektedir!

  • Dreams Uncorporated ve SYCK firmaları tarafından geliştirilmiştir.
  • Oyunun yayıncılık görevini üstlenen ise Modus Games firmasıdır.
  • Oyunda içerik ve sistem öğeleri sebebi ile 12 yaş sınırının olduğu da unutulmamalıdır. Pedagojik gelişimin olumsuz yönde etkilenmemesi adına bu uyarılara dikkat etmeniz önerilmektedir.

Aksiyon ve macera unsurları bir araya getirilmiştir. Bu aksiyon ve macera unsurlarının yanı sıra oyunda seviye atladıkça karakterinizi de büyük ölçüde geliştirme fırsatını elde edeceksiniz.

Cris Tales Nasıl Oynanır?

Cris Tales (PC, PS4, Xbox One, Switch, Stadia) – 2020 oyununda çok farklı ve dikkat çekici bir tema geliştirilmiştir. Bu temada geçmişte attığınız adımların geleceği nasıl değiştirebileceğine dair fikir sahibi olacaksınız. Oyun zaman katmanları bakımından dinamik yapısı ile sizi memnun etmeye devam edecektir. Sistem özellikleri konusunda açık ve anlaşılır olmasının yanı sıra Zaman Büyücüsü sayesinde kararlarınızın etki alanını analiz etme fırsatını elde edeceksiniz. Oyun kapsamında tam performans elde etmek için geniş bant internet bağlantısı sahibi olmanıza da ayrıca dikkat edilmelidir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli