Sıradaki içerik:

Crossfire X (Xbox One) – 2020

e
sv

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise (Switch) – 2020

34 okunma — 22 Ekim 2021 18:00
deadly-premonition-2-a-blessing-in -disguise-switch-2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise (Switch) – 2020 oyunu korku temasından hoşlanan kişiler için harika bir içerik sunmaktadır. Oyunun her bir görsel detayının büyük bir verimlilik ile hazırlanmış olması genel oyun kalitesini artırmaktadır. Korku ortamını destekleyen temasının yanı sıra sunulan oyun hikayesinin de üst seviye bir komplekslikte olması da memnun etmektedir. Siz de oyun akışının tüm bu detaylarına göz atarak sonunda yüksek kazanımın tadını çıkaracaksınız! Oyunun geliştiricisi olan Toybox Inc firmasının bu oyun sayesinde birçok ödüle layık görüldüğünün de ayrıca iletilmesi gerekir.

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Özellikleri

Oyun detayları kadar teknik sistemin nitelikli yapısı da memnuniyeti üst seviyeye çekmektedir. Bu teknik yeterlilikten ve görsel kaliteden yüksek performans ile istifade etmek isteyen kişilerin oyunun sistem gereksinimlerini karşılayan bir cihaz ile bağlantı kurulması gerekmektedir.

  • 10 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanmasının sonrasında oyuna dahil olan kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar ile anıldığını görebilirsiniz.
  • Satoshi Okubo tarafından tasarımın öğeleri geliştirilmiştir. Hayatta kalma moduna geçiş yaparak muhteşem içeriğe yeni bir heyecan eklenmiştir. Hayatta kalırken seviye seviye karakterinizin gelişmesine yardımcı olmak da genel memnuniyeti artırmaktadır.

Oyunun tüm bu hususlarına göz atıldığı zaman temanın adeta bir parçasıymışsınız gibi hissetmenizin mümkün olacağını göreceksiniz!

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Nasıl Oynanır?

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise (Switch) – 2020 oyun tek kişilik şekilde tasarlanmıştır. Oyunun tüm detayları sorunsuz şekilde bir araya getirilirken temanın ses sistemi ile güçlendirilmesi de oyuna yeni bir keyif kazandırmıştır. Bir Amerikan kasabasında yaşanan olumsuzluklara ve macera dolu unsurlara rağmen hayatta kalmayı başarmak için çabalamanız gerekmektedir. Korku dolu saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz! Aynı zamanda karakterinizin gelişimine de fırsat sunacaksınız!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli