Sıradaki içerik:

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise (Switch) – 2020

e
sv

Digimon Survive (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020

31 okunma — 23 Ekim 2021 18:00
digimon-survive-pc-ps4-xbox-one-switch-2020

Digimon Survive (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020 oyunu geçmiş senelerde çizgi filmi ile de akıllara kazanan tema üzerine kurgulanmış en sevilen oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle dijital çizimler ve grafik tasarım konusunda harikalar yaratan bir ara yüz sunduğunun da belirtilmesi gerekir. İndirme adımlarının hemen sonrasında sorunsuz bir biçimde erişim aşamasını yerine getirebilirsiniz. Bu nitelikli sistem sizin için yüksek verimliliğin, oyunun bir parçası olmanın anlamı haline gelecektir!

Digimon Survive Özellikleri

Oyun özellikleri konusunda nitelikli, anlaşılır, kapsamlı bir sistem geliştirilmiştir. Oyun akışında maalesef ki Türkçe dil desteği sistem seslendirmesinde mevcut değildir. Oyun tasarımında yer alan tüm detaylar oyun keyfinin artırılması için özel olarak tasarlanmıştır.

  • Yeni bir dünyada hayatta kalmak için mücadele verirken aynı zamanda karakter gelişimi konusunda da büyük bir çaba sarf etmeniz gerekmektedir.
  • Oyunun çıkarılma amacı Digimon’un yaratılmasının 20. Yılının kutlanmasıdır. Bu nedenle özel bir seçki olduğunun da altı çizilmelidir. Yeni maceralara dahil olurken aynı zamanda hikayenin nostaljik boyutunun da sizi etkisi altına alacağının bildirilmesi gerekir.

2D görsellerin yüksek kalitesi ve renklendirmenin ustalığı ses konusunda da eşsiz bir destek ile bir araya getirilmiştir. Oyunun kurulumunun sonrasında tamamen yeniden düzenlenmiş bir dünyada mücadele etmenin ne anlama geldiğini bir kere daha anlamış olacaksınız!

Digimon Survive Nasıl Oynanır?

Digimon Survive (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020 oyununda 12 yaş sınırı bulunmaktadır. Oyuna dahil olmadan önce bu tür uyarıları dikkate almanız gerekmektedir. SRPG oyun tipinden hoşlanan kişiler için harika bir seçenek olacaktır. Oyunun hem karakterlerin savaşları hem de etkileşimli birimleri ile kendinizi Digimon dünyasının bir parçası gibi hissetmek her zamankinden çok daha kolay bir hal alacaktır! Tomoki Miyoshi tarafından düzenlenen müzikler hayranlık uyandıracak!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli