Sıradaki içerik:

Digimon Survive (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020

e
sv

Doom Eternal (Switch) – 2020

37 okunma — 24 Ekim 2021 18:40
doom-eternal-switch-2020

Doom Eternal (Switch) – 2020 senesinin en sık tercih edilen aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. Özellikle oyunun görsel kalitesi konusunda rakipsiz bir konumda olduğunun belirtilmesi gerekir. 20 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülmesinin sonrasında tecrübelere dayanarak yapılan yorumlara bakıldığı zaman işlem akışının, görüntü kalitesinin, oyun temasının ve ses kalitesinin ne derece üst seviyede olduğu bir kere daha fark edilmektedir. Steam üzerinden bu oyunu sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. Oyun indirme aşamasının hemen öncesinde oyunun sistem gereksinimlerine uygun olmasına da dikkat etmelisiniz.

Doom Eternal Özellikleri

Oyun id Software tarafından geliştirilmiştir. tem a ve ses kalitesinin bu derece nitelikli ve entegre konumda olması oyuna bağlanan kişilerin kendilerini oyun akışının bir parçası gibi hissetmelerini mümkün kılmaktadır.

  • Oyun tek oyunculu şekilde oynanmaktadır. Bu noktada çevrimiçi oyun desteğinin olması da memnun etmektedir. Çevrimiçi oyun desteğinde sorun yaşanmaması için bağlantı kurulan internet ağının hızında sorun olmamasına ayrıca dikkat edilmelidir.
  • Oyun kapsamında kısmi kumanda desteği de bulunmaktadır. Kısmi kumanda desteği sayesinde oyundan dilediğiniz aksamlar ile istifade edebilirsiniz.
  • Hem telefondan hem de tabletten oynanabilmektedir. Sistem temasında sorun olmaması için tüm bu cihazların teknik durumlarına uyumlu bir ara yüzün tasarlanmasına önem verilmiştir.

Bu detaylara bakıldığı zaman oyunun ne derece nitelikli bir teknik sisteme sahip olduğu bir kere daha fark edilmektedir.

Doom Eternal Nasıl Oynanır?

Doom Eternal (Switch) – 2020 tek oyunculu olmasının yanı sıra çevrimiçi oyun desteği ile de harikalar yaratmaktadır. Kısmi kumanda desteği ile oyun temasının keyfini sadece bilgisayar aksamları ile değil aynı zamanda uzaktan kumanda desteği ile de elde edebilirsiniz. İşlem verimliliğinin detaylarına bakıldığı zaman hem sakin hem de etkileşim içerisinde oyunlardan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. İçeriğin Türkçe dil desteğine sahip olmadığının da belirtilmesi gerekir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli