Sıradaki içerik:

Twitter Engel Kaldırma

e
sv

Ersin Yekin Kimdir Nerelidir ?

5247 okunma — 28 Temmuz 2020 22:23

Ersin Yekin, gamer dünyası içerisinde özellikle pubg mobile videoları ile tanınan youtuberlardan birisidir. İki milyona yakın takipçisi bulunan Ersin Yekin’in Fury adında ekibi ve bir youtube kanalı daha bulunmaktadır. Youtube videolarının yanı sıra neredeyse her gün canlı yayın yapan Ersin Yekin facebook gaming ile anlaşamadığı için nimo tv ile anlaşma yaparak yayın hayatına orada devam etmeye başladı.

Ersin Yekin hakkında verdiğimiz oyun hayatı ile alakalı bilgiler dışında kendi hayatından bahsedecek olursak kendisinin yaşı 2020 yılı itibarı ile 27’dir. Doğum yeri Siirt olan youtuber şu an için İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Nimo tv vanlı yayınlarını ve yotube içeriklerini çekmek için ofis kiralayan Ersin Yekin’e küçük kardeşi Sezar Yekin ve Serkan Karmen eşlik etmektedir. Bu üç oyuncu aynı ofis içerisinde içeriklerini oluşturmaktadır.

Ersin Yekin Ne Kadar Kazanıyor

Ersin Yekin Ne Kadar Kazanıyor

Birçok youtuber gibi çeşitli gelir kaynağı olan Ersin Yekin, canlı yayınlar, youtube içerikleri, çekilişler, organizasyonlar ve sponsorlardan gelir elde ediyor. Her youtuberda merak edildiği gibi Ersin Yekin ne kadar kazanıyor sorusu da oldukça merak edilen bir konu. Ama yukarıda o kadar farklı gelir elde etme yöntemi varken net bir rakam vermemiz pek mümkün görünmüyor. Ama nimo tv canlı yayınlarından Ersin Yekin’in aldığı bağışlar dışında 5000 dolara yakın bir miktar kazandığını biliyoruz. Bu miktar aylık kazandığı tutardır. Ayrıca yayın içerisinde izleyiciler de maddi olarak desteklerini iletebilmektedir.

Eğer Kozmik Karınca Kimdir diye merak ediyorsanız mavi bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Kozmik Karınca Kimdir | BilgiGemisi1 sene önce
  • […] youtuber ile beraber oyun oynamak istiyorsanız, yayınlarına katılabilirsiniz. Ayrıca Ersin Yekin Kimdir Nerelidir ? diye merak ediyorsanız mavi bağlantıya […]