Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/bilgigemisi/public_html/wp-includes/class-wp-embed.php on line 602
Fifa 2022 Dikkat Çekiyor! | BilgiGemisi

Fifa 2022 Dikkat Çekiyor!

Fifa 2022 Dikkat Çekiyor!

Fifa 2022 sen senelerin en merakla beklenen oyunlarının başında gelmektedir. Özellikle içerik bakımından incelendiği zaman hem takımların genel yapılarının gerçek akışa oldukça uygun olması hem de oyuncuların tüm detaylarının takip edilmesi memnuniyeti artıran hususlar arasındadır. Siz de kısa bir süre içerisinde Fifa oyununu dilerseniz Steam üzerinden indirebilir dilerseniz de direkt olarak CD şeklinde satın alabilirsiniz.

Yeni Yetenekli Oyuncuları Takip Edin

Fifa oyununun en sevilen seçeneklerinin başında kesinlikle yetenekli oyuncuların keşfi gelmektedir. Bu şekilde oyunda üst sıralamalara yerleşme fırsatını elde edeceksiniz. Futbol alanındaki bilginiz ile beraber oyun akışında da harikalar yaratma fırsatını siz de yakalayın. Yetenekli oyuncuların keşfedilmesi ile beraber adeta bir yıldız avcısı olacaksınız.

Oyunun Görsel Kalitesi

Müsabakaları dilerseniz canlı olarak takip etme dilerseniz de sadece müsabaka sonuçlarına bakma hakkınız bulunmaktadır. Ana amacınız oyuncuları yakından analiz etmektir. Ne derece nitelikli bir analiz yaparsanız futbol alanında sergilediğiniz performans ile harikalar yaratabilirsiniz. Bu oyunda performans sergileme ön plandadır. Sadece takım yetiştirme alanına odaklanmak isterseniz Football Manager oyununa da bir göz atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir