Sıradaki içerik:

Doom Eternal (Switch) – 2020

e
sv

Gearshifters (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020

33 okunma — 25 Ekim 2021 18:00
gearshifters-pc-ps4-xbox-one-switch-2020

Gearshifters (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020 araç kullanma oyunlarından hoşlanan kişiler için harika bir alternatif sunmaktadır. Oyun akışında hem savaş hem de sürüş yeteneklerinin ön planda olması en sevilen oyunlardan biri olmasını sağlamaktadır. Birçok farklı birim üzerinden erişime açık olması da ayrıca dikkat çekmektedir. Oyun 30 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu noktada kullanıcıların Steam üzerinden gerekli olan indirme adımlarını tamamlamasına da olanak verilmektedir. Oldukça kısa bir süre içerisinde sistem gereksinimlerine uygun cihazlar kullanarak indirme ve kurulumu tamamlayabilirsiniz. 

Gearshifters Özellikleri

Teslimat görevlerinden belirli bir hedefe ulaşmanız gereken süre sınırlı görevlere kadar birçok farklı oyun modu bulunmaktadır. Size hitap edecek olan seçeneği bularak sürecin tadını çıkartabilirsiniz.

  • Oyunun yayıncı firması Numskull olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerekli olan tüm teknik kontroller yapıldıktan sonra oyun erişime açılmıştır.
  • Red Phantom Games firması tarafından geliştirilen oyunun tema kalitesinin piyasada yenilmez bir yere sahip olduğu da fark edilmektedir.
  • Oyun kapsamında Türkçe dil desteğinin bulunmadığının da ayrıca hatırlatılması gerekir.

Araçlı savaş oyunları kategorisinin en sevilenlerinden biri olmuştur. Görsel kalite ile ses kalitesini en yüksek seviyede entegre ederek tema kapsamında sizin de eşsiz bir oyun akışından faydalanmanız mümkün kılınacaktır. Gerçek bir yarışın parçasıymış gibi hissedeceksiniz.

Gearshifters Nasıl Oynanır?

Gearshifters (PC, PS4, Xbox One, Switch) – 2020 aksiyon ve yarış temalarından hoşlanan kişiler için en sevilen alternatif olacaktır. Siz de kurulum adımını tamamlayarak tek oyunculu bu seçenekte rekabetin tadını çıkarırken aynı zamanda teslimat görevlerini başarı ile yerine getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Oyun akışında kişilerin özellikle çizimlerden ve dijital uzmanlıktan memnun kaldıkları fark edilmektedir. Bu dijital sistem sizi yarışın tam ortasına bırakacak! Eşsiz ara yüz ile teslimat görevlerinden birini halledip diğerine koşacaksınız!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli