Sıradaki içerik:

Doom Eternal (Switch) – 2020

e
sv

Going Under (PC) – 2020

39 okunma — 25 Ekim 2021 18:00
going-under-pc-2020

Going Under (PC) – 2020 oyunu ile stajyer olarak girdiğiniz şirkette çok farklı yollara erişim sağlayarak yeni bir dünyanın kapılarını aralamak ister misiniz? Macera dolu yapısının yanı sıra dijital çizimleri ile de memnun bırakan bir ara yüz geliştirmiştir. Özellikle oyun içeriği konusunda eşsiz bir ara yüz geliştirilmiştir. Temanın yanı zamanda rakipsiz bir ses kalitesi ile bir araya getirilmesi oyunun temasının bir parçası olarak teknoloji şirketinin gerçekten bir stajyeriymiş gibi hissetmenizi mümkün kılacaktır. Steam aracılığı ile oyunu cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazınıza indirmeden önce sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeniz gerekir.

Going Under Özellikleri

Oyun 24 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu tarihten bu yana yapılan yorumlara göz attığınız zaman ne derece nitelikli olduğunu siz de göreceksiniz. Gelen yorumların büyük ölçüde olumlu olduğu fark edilmektedir.

  • Oyun Aggro Crab tarafından geliştirilmiştir. Her bir detay kapsamlı şekilde gözden geçirildikten sonra oyun yayınlanmıştır.
  • Oyun Team 17 Digital tarafından yayınlanmıştır. Oyunun her bir adımında yüksek kalitenin tadını çıkartmak sizin için her zamankinden çok daha nitelikli bir hal alacak!
  • Oyun kapsamında maalesef ki Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bu durumun oyun keyfinizi olumsuz yönde etkilemeyeceğini de bilmelisiniz.

Oyun kapsamında sorun meydana gelmemesi için Steam tarafından belirtilen indirme talimatlarını da yakından takip etmelisiniz.

Going Under Nasıl Oynanır?

Going Under (PC) – 2020 oyununda oyun kumandası desteği bulunmaktadır. Bir firmanın stajyer elamanız olarak girerken bu ofisin elektronik çöplerinden hayatınızı değiştirecek keşifler yapacaksınız. Sizi bekleyen sürprizler tehlikeli mi yoksa eğlence dolu mu?_ Tüm bu soruların yanıtını almak için oyunun teknik boyutları hakkında detaylı şekilde analiz yapmalısınız. Kurulumun sonrasında macera, karakter gelişimi ve görsel unsurların takdir toplayan yapısından siz de anında istifade edeceksiniz. Oyunun teması sayesinde bu maceranın bir parçası olarak hissedeceksiniz!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli