Sıradaki içerik:

Going Under (PC) – 2020

e
sv

Humanity (PS4, PS VR) – 2020

31 okunma — 27 Ekim 2021 18:00
humanity-ps4-ps-vr-2020

Humanity (PS4, PS VR) – 2020 oyun dalı olağanüstü içeriklerden hoşlanan ve gerçek üstü temalardan keyif alan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Oyunun teması dünyanın ilerleyen senelerde nasıl bir yaşam alanı olacağı ile alakalı teorileri de içinde barındırmaktadır. Siz de kısa bir süre içerisinde Steam üzerinden bu ilginç temaya sahip olan oyuna anında erişim sağlayabilirsiniz. Steam üzerinden indirme adımlarını tamamlamadan önce kişilerin özellikle cihazlarının sistem gereksinimlerinin oyun akışı için uygun olup olmadığını kontrol etmeleri gerekir. Aksi takdirde oyun performansına dair sorun yaşanabilir.

Humanity Özellikleri

26 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülmüş olan bu oyunun görsel kalitesi ile tema kalitesinin bir arada en üst noktada olması memnuniyeti artıran hususlar arasındadır. Oyun kalitesi sayesinde siz de kendinizi temanın bir parçası olarak hissedeceksiniz.

  • Oyun Craft Game Lab tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Erişim sağlanan cihazsan kaynaklanan bir problem olmadığı müddetçe oyun içeriğinin kalitesi ile oyun severleri büyüleyeceği iddia edilmektedir.
  • Oyun akışının Türkçe dil desteğine sahip olmadığını da bilmeniz gerekir. Türkçe dil desteği olmamasına rağmen oldukça açık anlaşılır ve nitelikli biri sistem akışı kendini göstermektedir.

Korku ve vahşetin de ön planda olması memnuniyeti bir kademe daha artırmaya devam etmektedir. Tema kalitesi sanal gerçeklik sistemi ile de desteklenir.

Humanity Nasıl Oynanır?

Humanity (PS4, PS VR) – 2020 oyunu tek oyunculudur. Bir arada çoklu şekilde oynanan ya da etkileşimli seçeneklerden hoşlanan kişiler için verimli bir alternatif olmayacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir. Oldukça dramatik bir tema kalitesinde olan bu oyunun dünya dışı varlıklar ile savaşırken eşsiz bir görsel kaliteden faydalanmanızı da mümkün kılması genel verimliliği artırmaya devam etmektedir. Temanın bu hem olağanüstü hem de gerçekçi yapısı sizin için muhteşem bir deneyime sahne olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli