Sıradaki içerik:

Humanity (PS4, PS VR) – 2020

e
sv

Humankind (PC) – 2020

113 okunma — 28 Ekim 2021 18:00
humankind-pc-2020

Humankind (PC) – 2020 strateji e karakter gelişimi temalarının bir araya getirildiği harika içeriklerden biri tanesidir. Özellikle görsel kalite bakımından aynı kategoride rakip kabul etmediğini de belirtmek gerekir. Grafik tasarımı kusursuz olan oyunlardan hoşlanan kişiler için muhteşem bir alternatif olacaktır! Siz de oyuna Steam üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınızın sistem gereksinimleri oyun için uygunsa dileğiniz gibi seçim adımını tamamlayabilirsiniz.

Humankind Özellikleri

Humankind oyunu Amplitude Studios firması tarafından geliştirilmiştir. SEGA tarafından yayınlanmıştır. Oyun içerik bakımından yüksek kalitesi ile memnun ederken içerik detayları konusunda dikkat çekmeye ve memnun etmeye devam etmektedir. 17 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya çıkmış olan oyun hakkında yapılan yorumlara bakıldığı zaman çok olumlu olduğunu görebilirsiniz. Özellikle ses kalitesi ile görüntü kalitesinin bir arada sunuluyor olması asıl verimliliği sağlayan kıstastır.

  • Strateji oyunlarından ho0şlanan ve aynı zamanda sıra tabanlı oyun seçeneklerinden faydalanmak isteyen kişiler için en sevilen alternatiflerden biri olacaktır.
  • Oyunun dikkat çeken bir diğer boyutu de temasının tarihsel olmasıdır. Modern tema ile tarihsel dokunun bir araya getirildiği nadir içeriklerdendir.

Oyun kapsamında maalesef ki Türkçe dil desteğinin bulunmadığını belirtmek gerekir. Oyun içeriği yüksek kalitesi ile harikalar yaratmaya ve dil desteği olmasa dahi açık ve anlaşılır yapısı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Humankind Nasıl Oynanır?

Humankind (PC) – 2020 oyun akışında kişilerin tek oyunculu şekilde sistemden faydalanabileceğini bilmelisiniz. Hem etkileşimli hem de çok oyunculu seçeneklerden hoşlanan kişiler için çok da uygun bir alternatif olmadığını belirtmek gerekir. Oyun akışı konusunda kusursuz ara yüz kendini göstermeye devam etmektedir. 12 yaş sınırı bulunmaktadır. Oyunun içerik dili ve şiddet öğeleri konusunda ancak 12 yaş üzerinde olan kişilere uygun olduğunun da altı çizilmelidir. Bu tip sistem kullanım uyarılarının pedagojik gelişim bağlamında kesinlikle dikkate alınması gerekir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli