Kena Bridge of Spirits

Kena Bridge of Spirits

Ember Lab tarafından geliştirilen bu oyunun tema kalitesi ve dövüş unsurlarını bir araya getirebilen nadir seçeneklerden biri olduğunun bildirilmesi gerekmektedir. Kena oyununda keşif hissinin düşük olduğu kullanan kişiler tarafından belirtilmektedir. Fakat buna karşın dövüş unsurlarının oldukça profesyonel bir şekilde geliştirilmiş olması da memnuniyeti artırmaktadır.

Eğlenceli Dövüş Ara Yüzü

Dövüş ara yüzü ile alakalı olarak sorun yaşanmaması için özel bir ara yüz geliştirilmiştir. Bu aşamada hem karakter gelişiminin sağlanması için hem de özel bir ara yüz ile gelişmiş bir arka plandan faydalanılması için Ember Lab büyük çaba sarf etmiştir.

Oyun Görsel Kalitesi

Kena oyunu son senelerin görsel manada en dikkat çeken oyun seçeneklerinin başlında gelmektedir. Özellikle oyunun görsel kalitesinin ses kalitesi ile bütünleşmiş olması memnuniyeti artırmaktadır. Oyunun genel akışında bir sorun meydana gelmemesi için tercih ettiğiniz cihazın oyun akışının nitelikli olmasına sistem gereksinimlerinin karşılanmasına da dikkat etmelisiniz. Sistem gereksinimleri konusunda bir sorun meydana gelirse kişilerin oyun akışından verim alması mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir