Sıradaki içerik:

Humankind (PC) – 2020

e
sv

Knights of Honor 2: Sovereign (PC) – 2020

112 okunma — 29 Ekim 2021 18:00
knights-of-honor-2-sovereign-pc-2020

Knights of Honor 2: Sovereign (PC) – 2020 hakim olmak istediğin krallığı seç ve daha sonrasında Avrupa’ya hakim olmak için adımlarını atmaya başla! Bu muhteşem macerada söz sahibi, olmak için en doğru noktalardan birinde bulunuyorsunuz! Oyun akışının tüm detayları ile alakalı olarak sorun meydana gelmeden erişim akışının yerine getirilmesi için muhteşem bir görsel kalite geliştirilmiştir. Oyunun tüm detaylarına Steam üzerinden erişlim sağlayabilirsiniz. Sistem gereksinimlerini karşılayan bir cihazınız bulunuyorsa indirme adımlarını da Steam üzerinden tamamlama hakkınız vardır.

Knights of Honor 2: Sovereign Özellikleri

Oyun detaylarına bakıldığı zaman özellikle tasarımın tema kalitesi ile maceranın dijital tasarımının kusursuz olduğunu göreceksiniz. Strateji oyunlarında bu derece nitelikli bir tema kalitesi beklenmemektedir. Buna rağmen oyun alternatifinin kendi kategorisinin yıldızlarından biri olduğu görülüyor!

  • Oyun Black Sea Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yayıncılık hakları ise THQ Nordiq tarafından üstlenilmiştir.
  • Kendi krallığınızı seçerken aynı zamanda oyunun online etkileşimli boyutundan da istifade etme hakkınız olacaktır. Bu şekilde çok oyunculu oyunlardan hoşlanan kişileri de memnun eden bir ara yüz geliştirilmiştir.
  • Büyük strateji ve simülasyon detaylarının bir araya getirildiği oyun akışında insanlarınıza hükmederken aynı zamanda krallığınızın sınırlarını geliştirme yolunda da adımlar atacaksınız!

Antik Avrupa’nın ortamına uygun ses desteği ile temanın bir parçası hissetmeniz daha kolay bir hal alacaktır!

Knights of Honor 2: Sovereign Nasıl Oynanır?

Knights of Honor 2: Sovereign (PC) – 2020 oyunu çevrimiçi PVP seçenekleri arasında en çok indirilen alternatifler arasında kendini göstermektedir. Oyun içeriği bağlamında etkileşimli kategorisinde en güçlü temayı sergilediği de vurgulanmalıdır. Oyun tek oyunculu kategorisinde olsa da gerekli ağ bağlantısı desteği ile PVP alanında değerlendirilmektedir. Türkçe dil desteği mevcut değildir. İngilizce, Almanca ya da Fransızca dilleri üzerinden oyuna bağlanma hakkınız olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli