Sıradaki içerik:

Knights of Honor 2: Sovereign (PC) – 2020

e
sv

League of Legends: Wild Rift (Mobile) – 2020

44 okunma — 30 Ekim 2021 18:10
league-of-legends-wild-rift-mobile-2020

League of Legends: Wild Rift (Mobile) – 2020 oyunu mobile sistem için özel olarak geliştirilmiştir. LOL efsanesini dilerseniz mobile sistem üzerinden de deneyimleme hakkınız olacaktır. Etkileşimli oyun seçeneklerinden hoşlanan kişilerin uzun senelerdir en sevdikleri alternatiflerden biri olduğunun da altı çizilmelidir. Oyunun kurulum aşamasına geçiş yapmadan önce oyun içeriğinin ve teknik sisteminin cihazınız ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Oyun detayları kapsamında bir sorun yaşamadan bağlantı kurmanız için geniş bant ağ bağlantısı olmasının da önemi büyüktür.

League of Legends: Wild Rift Özellikleri

Strateji oyunu ile RPG oyununu bir araya getiren nadir alternatiflerdendir. Oyun temasının dijital kalitesinin ön planda olması strateji oyunları kategorisinde bu derece ön planda olmasının asıl sebeplerinden bir tanesidir.

  • Oyun Rİot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun farklı evrenlerine Serverlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi ülkenizden katılım sağlayan oyuncuların çoğunlukta olduğu alternatifleri seçebilirsiniz. Dilerseniz de daha farklı ülkelerden kişileri bir araya getiren seçeneklerden yana seçiminizi kullanabilirsiniz.
  • Oyunun içerik yazarlığı Graham McNeil tarafından tamamlanmaktadır. Temanın bu derece kaliteli olmasının asıl mimarları arasında da bu isim yer almaktadır.

BAFTA oyun ödülüne sahip olmasının yanı sıra kullanan kişiler tarafından da en yüksek oyu ve beğeniyi alan oyunların başında geldiğinin ayrıca bildirilmesi gerekir.

League of Legends: Wild Rift Nasıl Oynanır?

League of Legends: Wild Rift (Mobile) – 2020 çok oyunculu ve etkileşimli oyun seçeneklerinden hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. PVP oyun akışında bir sorun meydana gelmemesi için ağ bağlantısı hızınızın yüksek olması gerekir. Bunun yanı sıra cihaz uyumluluğuna da dikkat etmelisiniz. Oyun konsol desteği de mevcuttur. Bu aşamada mobile sistem ile LOL evrenini ne zaman isterseniz yanınıza taşıma fırsatınız olacaktır. Eşsiz temanın erişilebilirliği sizin için artık daha çok artacak!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli