Sıradaki içerik:

Kratos ‘un Baltasını Tasarlayan Yapımcı Hayatını Kaybetti

e
sv

Marvel ’s Midnight Suns İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

52 okunma — 22 Eylül 2021 17:26

Sıra tabanlı strateji türünü seven oyuncuların büyük bir merakla beklediği Marvel’s Midnight Suns için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gamescom 2021 fuarının açılış sunumunda duyurulan ve ilk videosu ile dikkatleri üzerine çeken Marvel’s Midnight Suns için uzun bir oynanış videosu daha yayınlandı. Fraxis ekibinin düzenlediği 20 dakikalık özel sunumda oyunun birçok dinamiğine yer verilen oynanış sekansları yayınlandı.

Marvel’s Midnight Suns için uzun bir oynanış videosu yayınlandı

Videoya baktığımızda diyalog kısmının biraz yapay durduğunu itiraf etmemiz gerekiyor. Özellikle Sabretoth ve Wolverine arasındaki konuşmaları çok beğenmedim. Fakat dövüş sistemine geçildiğinde özellikle XCom serisi için kullanılan sisteme göre çok farklı dinamikler kullanıldığını görüyoruz. Kart sistemi ile ilgili detayları daha önce paylaşan ekip bu sefer dövüş alanında yapabileceklerimiz konusuna daha fazla eğilmiş.

Düz ve özel yetenek gerektiren saldırılar dışında etrafta bulunan objeleri de kullanarak farklı stratejiler gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin çöp konteynırını iterek birden fazla düşmana hasar verebiliyor ya da hedef aldığımız bir düşmanı arkasında bulunan patlayıcıya doğru gitmesini sağlayarak etrafta bulunan diğer düşmanlara da hasar verebiliyorsunuz. Hatta yolda duran elektrik direklerini bile devirerek saldırı düzenlemek mümkün kılınmış. Bulunduğumuz alana göre oyundaki bu tarz objeleri sık sık kullanmamız gerekecek gibi duruyor.

kaynak:merlininkazani.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli